A tým po dobrém začátku nakonec propadl

Bohužel ani v utkání proti Bohumínu holičtí nezískali žádný bod. Utkání začali dobře a šli také do vedení po střele Rajnohy. Tento stav ale nevydržel dlouho a hosté povedeným obratem zvítězili 1:4.

Hodnocení utkání trenérem Jaromírem Lukáškem: "Od začátku to byl běhavý fotbal, soupeř chtěl hrát fotbal a měl i v prvním poločase nějaké příležitosti. My jsme naopak měli šance v podání Bučka, dvakrát Vojty Cikryta, ale bohužel jsme nebyli dost důrazní v zakončení. Druhý poločas začal stejně, hrálo se nahoru a dolů. V 60. minutě se dostal k míči Rajnoha a z 20 metrů prostřelil ranou hostujícího gólmana 1:0. Soupeř ale za dest minut vyrovnal, když krásně obstřelil gólmana 1:1. Hned na to jsme měli další příležitosti, ale jak Patrik Stoklasa, tak Vojta Cikryt nebyli úspěšní. Bohumín hrozil z bejkových situací a z dalších šancí dal ještě 3 góly a výsledek, i když tomu hra neodpovídala, tak skončil 1:4 pro Bohumín. Bohužel se nacházíme ve střelecké krizi, nejsme efektivní v zakončení a neudržíme ani nulu v zadu. Je vidět, že se trápíme, ale jinak než prací na tréninku to nepůjde. Ještě musím zmínit, že nám stále chybí 4 hráči základní sestavy a je vidět, že je to hodně.

1.HFK Olomouc - FK Bospor Bohumín     1:4 (0:0)

Sestava HFK: Večeř - Rajnoha, Lukášek, Krejčí, Krumpolc - Stoklasa, Juráš, Kubáč, Cikryt, Kotůlek - Buček.

Střídali: Henkl, Malenda