A tým zvítězil v divizním utkání proti Ústí

V dalším utkání Divize E jsme narazili na poslední tám tabulky, který je na domácí půdě vždy velmi nebezpečný. Nicméně hráči HFK utkání dotáhli do zdárného konce a zvítězili 1:3.

Hodnocení utkání trenérem Jaromírem Lukáškem: "V neděli jsme odehráli zápas s Ústi u Hranic, které je v tabulce posledné. Zápas jsme přesto čekali těžký a to se i potrvdilo. V prvním poločase jsme nehráli dobře a taky ani to, co máme nacvičené. Hráli jsme středem, kde jsme ztráceli míče a domácím vytvářeli brejkové příležitosti. Z jedné takové akce, nám domácí orazítkovali tyč. Po 20-ti minutách jsme se začali víc tlačit do zakončení a výsledek byl Bučkem kopajicí roh, který nadvakrát vrátil a na jeho konci byl Krejčí 0:1. Dlouho jsme se ale neradovali, když po naší chybě kopali domácí penaltu 1:1. Do druhého poločasu, jsme si řekli jak budeme hrát a kluci to začali plnit. Soupeře jsme roztáhli a Bořil s pomocí teče vstřelil gól na 1:2. Hned na to ale domácí kopali znovu penaltu, kterou ale tentokrát Dominik Neoral chytil. Od té doby jsme byli lepší, soupeře jsme roztáhli do šířky a z takové akce po centru dával Henkl na zadní tyči gól na 1:3. Domácí se snažili už jen nakopávanými míči něco udělat, ale buď byli nepřesní nebo jejich pokusy pochytal Neoral. Kluci se přesvedčili, že každý zápas je těžký a ne vždy poslední tým je nejhorší. Doufám, že tato výhra venku nás uklidní a další zápas zvládneme lépe. Kluky musím ale pochválit, protože i když jsme nebyli dobří v prvním poločase, tak ve druhém se zlepšili a zaslouženě vyhráli".

Fotbal Ústí - 1.HFK Olomouc        1:3 (1:1)

Sestava: Neoral - Krumpolc, Juráš, Krejčí, Henkl - Cikryt, Kotůlek, Kubáč, Bořil, Buček - Stoklasa