Anglický týden dorostu U16

V průběhu minulého týdne se naše "U16" utkala s týmy z protipólů průběžné tabulky. Ve středu si poradila po velmi kvalitně odehraném 1. poločase (5:0) s posledním Vyškovem na jeho hřišti a zvítězila poměrně jednoznačně rozdílem čtyř branek v poměru 5:1.

Středa 26.4.2017: MFK Vyškov U16 - 1.HFK Olomouc U16                 1:5 (0:5)

Góly vstřelili: Outlý 2, Malý 1, Andrýsek 1, Koníček 1. Gólové přihrávky: Andrýsek, Koníček, Malý, Outlý, Dokoupil.

V neděli jsme zajížděli na půdu druhého týmu tabulky Zlína, který v dosavadních devíti utkáních inkasoval pouze 5 branek. Naši chlapci bojovali statečně a rvali se o příznivý výsledek od první do poslední minuty v oboustranně velmi dobrém zápase. Domácí nakonec rozhodli o svém vítězství ve druhém poločase, když byla jejich defenzíva přece jenom pevnější a jejich útočné akce byly nebezpečnější. Nám tentokrát ke vstřelení gólu chyběla větší kvalita při vedení útočných akcí a v předfinální fázi.

V celkovém souhrnu zaslouží kluci za tyto dva zápasy pochvalu, s jejich výkony panuje spokojenost a za celkový přístup si zaslouží bez výjimky pochvalu.

Neděle 30.4.2017: FC FASTAV Zlín U16 - 1.HFK Olomouc U16            2:0 (0:0)

Do utkání zasáhli následující hráči: Zbořil, Pavlica, Dokoupil, Pavelka, Svrčina, Chudý, Andrýsek, Tylich, Malý, Koníček, Outlý, Hnilica, Drábek, Podivinský. Trenér Mrázek.