Anglický týden dorostu U16

Středa 10.5.2017:  1.HFK Olomouc U16 - FC FASTAV Zlín U16     1:0 (1:0), branka Koníček (Chudý)

Sobota 13.5.2017: 1.HFK Olomouc U16 - SK Líšeň    1:2 (1:1), branka Tománek (Svrčina)

V  uplynulém týdnu se naše "U16" utkala proti dvěma týmům z nejvyšších pater průběžné tabulky.

Proti lídrovi tabulky ze Zlína podalo naše mužstvo ve středu heroický výkon a po vyrovnaném průběhu utkání jsme dokázali vstřelit jediný gól my a překvapivě jsme získali všechny tři body.

V sobotu jsme narazili na třetí tým tabulky z brněnské Líšně. Tentokrát jsme měli opticky v průběhu celého utkání mírně navrch my, vytvořili jsme si i více brankových příležitostí po pěkných kombinačních akcích i ze standartních situací, ale míč jsme dokázali dopravit do sítě hostů pouze jedenkrát. To Líšeň byla z tohoto pohledu mnohem efektivnější a po našich velkých individuálních chybách skórovala dvakrát, což jí stačilo na zisk tří bodů.

S přístupem i výkonem v obou těchto utkáních panuje spokojenost. Je to pro nás zkušenost i výzva zároveň, jak je potřeba pracovat v trénincích i utkáních, abychom se mohli měřit se silnými týmy.

Do těchto dvou utkání zasáhlo následujících 15 hráčů: Zbořil, Pavlica, Pavelka, Dokoupil, Drábek, Malý, Andrýsek, Outlý, Svrčina, Tománek, Tylich, Hnilica, Bartoník, Koníček, Chudý. Trenér Mrázek.