Béčko HFK podlehlo Černovíru

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděli holičtí na půdu Černovíra.

V úvodu utkání si domácí vynutili tlak, ze kterého pramenily standartní situace a šance.

Už v 8. minutě se domácí Petrů otočil s míčem ve vápně a střelou otevřel skóre. V dalším průběhu se zkušenější domácí dostávali čím dál více do zakončení a ve 23. minutě to bylo už 2:0, kdy se prosadil Kundrt. Hostům se povedla dohrát do zakončení akce ze 40. minuty, kdy si převzal míč na levé straně do vápna Valouch a přihrávku pod sebe zakončil Vinter 2:1.

Ve druhém poločase domácí po obdržené brance znejistili a hra se vyrovnala.

V 75. minutě se nechal při rohu domácích vyloučit hostující Schmidt za neúmyslné udeření rukou do hlavy a druhé žluté kartě. Hned v zápětí šli hosté do samostatného úniku, ale domácí golman nájezd vyrazil a následná dorážka od holických šla vedle.

V závěru se ještě jednou domácí prosadili a stanovili tak konečné skóre na 3:1.

TJ Slovan Černovír - 1. HFK Olomouc „B“            3:1 (2:1)

Sestava HFK „B“: Kubica - Pavlica, Vlk, Kroča, Schmidt - Vintr, Rada, Svoboda, Marek - Filípek, Valouch

Střídali: Němec, Tománek, Svrčina, Pavlun