Další remíza s třetiligovým týmem

PU, středa 25.7.2018, 17:00 hod., hřiště Drahanovice

Svěřenci trenéra Jířího Derca nastoupili proti dalšímu třetiligovému týmu, a to FC Viktorii Otrokovice.

První poločas skončil lépe pro holický tým, který se ujal vedení ve 45. minutě ze standardní situace zahrávanou Ondrou Bořilem. Hlavou se trefil Tomáš Drmola 1:0. Utkání bylo ale oboustranně vyrovnané i na šance.

Po změně stran hřiště opustili Drmola, Malenda a Kalina. Nově nastoupili Stoklasa, Bagou a Kubica.

Během druhé půle poslal trenér Jiří Derco na hřiště ještě další mladé hráče z juniorky, ale hra se o moc nezměnila.

Velkou příležitost měl Bagou, samostatný nájezd bohužel neproměnil. Pak ještě Ondra Buček nastřelil tyč.

Hosté měli několik slibných šancí, které ale nedohráli do zdarné koncovky.

To se jim podařilo až s přispěním našich zadáků. V 88. minutě vyrobil obrovskou hrubku Martin Krejčí, když poslal slabou malou domů. Toho využil jeden z utočníků Otrokovic a lehce tak upravil konečný stav na 1:1.

1.HFK Olomouc - FC Viktoria Otrokovice        1:1 (1:0)

Branka: 45. Drmola - 88. Otrokovice

Sestava HFK: Kalina (46. Kubica) - Krumpolc (60. Henkl), Krejčí, Drmola (46. Stoklasa), Buček (78. Hladký), Hladký (28. Koutek), Horka (60. Kročil), Juráš, Bořil (65. Vinter), Schmidt (65. Kvapil), Malenda (46. Bagou)

Na střídání: Kubica - Bagou, Stoklasa, Henkl, Vinter, Kvapil, Kročil, Koutek.

V posledním zápase přípravy se utkáme s týmem SK Uničova, a to v sobotu 28.7.2018 od 10:00 hod. Utkání se hraje na hlavním hřišti v Uničově.