1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu

V přípravě vítězství 1. HFK Olomouc

Přípravné utkání 1. HFK Olomouc - SK Sigma Olomouc U18, 8.2.2020, umělá tráva 1. HFK Olomouc

Za slunného počasí odehráli hráči 1. HFK Olomouc vítězné utkání, i když hned chybu v úvodu potrestali hosté, kteří založili v 21. minutě akci středem hřiště a po prohození míče středem stojící obrany se ujali vedení. Domácí, kteří měli více ze hry, zahrozili o 2 min. později, kdy centr Bernatíka usměrnil do tyče Němec. O minutu později se však radovali, když rozehráli přímý kop a míč na zadní tyči vrátil Buček na zcela nekrytého Krejčího a ten už dokázal zakončit do odkryté branky. Ve 34. minutě předvedli domácí rychlou akci. Míč prostrčil Bernatík na rozběhnutého Němce, kterého zastavila obrana hostů jen za cenu faulu. Nařízený přímý kop poslal nad zeď Laštůvka a hostující brankář i přes veškerou snahu nedokázal míč zastavit a domácí tak v poločase vedli 2:1.

Ve druhém poločase se hra odvíjela podle domácích hráčů. V 58. minutě utekl domácí obraně po křídle Bernatík. Předložil míč Vasylovi a ten jen hned posunul Červenkovi a opět se rozezněla branková konstrukce. V 67. minutě zatáhl míč po křídle aktivní Červenka, který ho z brankové čáry předložil Bučkovi, a ten neměl problém míč usměrnit do prázdné branky a uzavřel tak účet utkání.

1. HFK Olomouc - SK Sigma Olomouc U18           3:1 (2:1)

Sestava 1. HFK Olomouc: Machalický - Buček, Krejčí, Flaishman (46. Henkl), Hats - Bernatík, Mazouch, Spurný, Laštůvka - Vasyl - Němec (46. Stoklasa)

Další přípravné utkání se odehraje na domácí půdě, tedy umělé trávě 1. HFK Olomouc v Holici, a to ve středu 19.2.2020, kdy od 18 hod. hostíme tým Vyškova.