Generálka mladších žáků

V generálce před začátkem soutěží se naše U13 setkala s týmem starších žáků z Nových Sadů a naše U12 odehrála zápas v Šumperku

Naši mladší žáci završili zimní přípravu výhrou nad staršími žáky z FK Nové Sady 4:3

Naše kategorie U13 se dnes utkala s týmem starších žáků z Nových Sadů. V tomto zápase se naši hráči utkali i s o dva roky staršími protihráči, ale přesto dokázali kluci v tomto zápase zvítězit, a to výsledkem 4:3.

Utkání se odehrálo na celé hřiště v systému 10+1, kde tedy za 90 minut padlo celkem 7 branek.

1.HFK Olomouc U13 - FK Nové Sady U14/15 - 4:3

Branky: Raška 2x, Konečný 1x, Ferrante 1x

Generálka naší U12 v Šumperku

FK Šumperk - 1.HFK Olomouc 4:4

Branky - Lysý 3x, Prečan1

Hodnocení trenéra J. Hovorky:

Vyrovnané utkání ve kterém jsme se ujali vedení,ale v dalším průběhu měl soupeř mírně navrch a zaslouženě skóre otočil 4 brankami v řadě. My jsme přidali v posledních 15 minutách a odměnou bylo vyrovnání těsně před koncem zápasu.Náš výkon nebyl úplně špatný,ale určitě musíme v příštích,již mistrovských utkáních,hodně přidat,abychom byli úspěšní.

Příští neděli nás čeká hned první z nich proti týmu FK Fotbal Třinec. Dojděte kluky povzbudit na první domácí zápas jarní části sezóny!