První jarní zápas A týmu skončil remízou 1:1

První jarní zápas A týmu přinesl pouze bod, se Vsetínem jsme hráli 1:1.

První jarní zápas přinesl pouze bod.

V 15. kole MSDE jsme přivítali na své domácí půdě 5.tým tabulky ze Vsetína. Na domácí straně chyběl zraněný Judas a pouze lavičce začal s virózou laborující Červenka. Hned úvodní minuty naznačovaly jakým fotbalem se chceme prezentovat pod staronovým koučem Machalou. Hned v 2. minutě se po centru ze strany ocitl sám před brankou Lang, bohužel si ideálně nezpracoval míč a následnou střelu zblokoval hostující obránce. Do další brankové příležitosti se po krásné akci dostal Bernatík, který se řítil na brankáře z pravé strany ale místo střely zvolil kličku, kterou mu hostující brankář Eliáš vystihl a na následnou střelu již nebyl prostor. Další velice podobnou akci se prezentoval Nováček, který se individuálně prosadil přes obránce ale zvolil stejné zakončení jako v předchozí situaci Bernatík, na které byl Eliáš opět připraven. Hosté hrozili v prvním poločase hlavně z brejků přes levou strany. V 37. minutě prvního poločasu jsme se konečně prosadili. Kašpárek svým důrazem vyhrál důležitý souboj s hostujícím obránce a řítil se sám na branku, kde předložil krásnou přihrávkou před branku výbornou pozici pro Nováčka, který již uklidil míč do odkryté branky. 1:0 pro nás.  Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním nepustit hostující tým do úvodního tlaku a vyvarovat se brzkého gólu. To se nám bohužel nepodařilo a v 53. minutě jsme inkasovali z kopačky hostujícího Bahounka, který využil výborné přihrávky z levé strany a pozemní střelou na zadní tyč srovnal na 1:1. Celé utkání se vedlo v bojovném duchu, o čem svědčí  5 žlutých karet na domácí straně. Další minuty druhého poločasu již mnoho šancí nenabídly a tak jsme z úvodního jarního kola brali pouze bod.

1.HFK – Vsetín 1:1 (1:0)

Sestava: Machalický – Žídek, Pavelka, Krejčí (C),Novotný – Kotůlek, Nováček, Stoklasa (92.Stoppen) – Bernatík (81.Hrdlička), Lang (57.Zeman), Kašpárek

Žluté karty: Kotůlek, Novotný, Kašpárek, Zeman, Hrdlička