Holičtí junioři přehráli Slavonín

Do dnešního utkání se Slavonínem jsme vstoupili aktivně a prvních dvacet minut jsme dostávali kvalitní hrou soupeře pod tlak.

Vypracovali jsme si minimálně dvě vyložené šance, ale branku se nám vstřelit nepovedlo. Poté se chvíli dostal do hry i soupeř. Jednou nás podržel brankář, jednou nás zachránila tyč. Ve druhém poločase jsme byli opět fotbalovější a díky utěšené dělovce Mazoucha ze 20-ti metrů jsme se dostali do vedení 0:1.

To ale dlouho netrvalo. Po chybné rozehrávce se dostali do brejku domácí a srovnali na 1:1.

Ovšem v 90. minutě se protáhl kolem stoperů Gorlich a střelou na zadní tyč rozhodl utkání v náš prospěch.

Vzhledem k průběhu utkání si myslím, že jsme měli rozhodnout o výsledku už v prvním poločase, kde jsme měli spoustu šancí, ale nedokázali jsme zachovat větší přesnost a klid v koncovce. Do zápasu naskočili čtyři hráči z "devatenáctky". Ukázali, že fotbal hrát umí a pokud na sobě budou pracovat, mají pro náš klub velký potenciál.

FK Slavonín - 1.HFK Olomouc B     1:2 (0:0)