Divizní dorostenci s výhrou a remízou

Starší a mladší dorostenci U19 a U17 se utkali na nové „umělce“ se soupeřem z Hranic. Početná marodka začínající u „A“ mužstva se projevuje i v dalších zejména dorosteneckých kategoriích a to komplikovalo našim trenérům složení jednotlivých týmů. Druhým faktorem je několik červených karet v předchozích utkáních U17. Proto kluci z U19 pomohli „B“ mužstvu v Černovíře a kluci z U16 a U15 pomohli mladšímu dorostu U17. Bohužel stejného pochopení se nedočkal, až na jednu výjimku tým U19.

1.HFK Olomouc U17 - SK Hranice   2:0 (2:0)

Branky: Zeman, Schlimbach.

Do utkání zasáhli: Špaček, Zeman, Rábel, Kropáček, Schlimbach, Kročil, Hovád, Ponížil, Černík, Hlaváč, Linek, Koudelka, Krones, Čech.

Trenér: Hlaváček Ivo, asistent trenéra: Pučálka Josef.

1.HFK Olomouc U19 - SK Hranice   2:2 (2:0)

Branky: Galko 2.

Do utkání zasáhli: Kotek, Pavlica, Fleischmann, Tománek, Malý, Görlich, Hrdlička, Doseděl, Svrčina, Filípek, Galko, Kropáček, Špaček.

Naši starší kluci hráli velmi dobře a zaslouženě vedli 2:0. Jenže ve 30. minutě byl vyloučen Aleš Tománek po nešťastném faulu a soupeř hru vyrovnal. Bohužel ve druhém poločasu došlo k několika zraněním našich kluků, včetně zlomení klíční kosti a trenér už neměl koho poslat na hřiště. Dvojnásobnou a trojnásobnou přesilovku i přes maximální snahu ostatních zbylých kluků na hřišti soupeř využil k vyrovnání na 2:2. V poslední minutě ještě náš kanonýr Galko utekl obráncům, ale brankáře neprostřelil.

Trenér: Drabiščák Martin, asistent trenéra: Nishie Richard Allen.