Dorost U16 na úvod jarní části sezóny remizoval v Líšni

Po zimní přípravě, ve které odehrála naše "U16" šest přátelských utkání (1 remíza + 5 výher většinou proti slabším soupeřům), nás čekal první ostrý soutěžní zápas v brněnské Líšni, která skončila po podzimní části soutěže uprostřed tabulky. První poločas jsme vůbec nezvládli v defenzivní činnosti, a přesto, že jsme se v páté minutě dostali do vedení, do kabin jsme v poločase odcházeli zaslouženě s dvougólovým mankem.

Do druhého poločasu jsme provedli korektury v sestavě a částečně jsme přeskupili jednotlivé řady. Dostali jsme se více do hry, obrannou činnost jsme zvládali bez chyb a v ofenzívě jsme domácí jednoznačně přehrávali, vsítili jsme dvě krásné branky a o zisk tří bodů nás připravila jen horší efektivita v proměňování pěkných útočných akcí. Přestože celkový dojem z naší hry nebyl špatný, k dobré fotbalové kvalitě má naše hra ještě hodně daleko.

SK Líšeň U16 - 1.HFK Olomouc U16              3:3 (3:1)

Sestava: Do hry zasáhlo všech 15 nominovaných hráčů - Zbořil, Pavlica, Tylich, Kropáček, Malý, Chudý, Tománek, Pavelka, Outlý, Koníček, Bartoník, Hnilica, Drábek, Opletal, Andrýsek.

Góly: 5.´ 0-1  Tománek (Koníček), 16.´ 1-1,  20.´ 2-1,  28.´ 3-1,  43.´ 3-2  Tylich (Outlý),  46.´ 3-3 Chudý (Bartoník).