Dorost U16 přehrál Haňovice

Náročný program týdne jsme završili utkáním v Haňovicích pohybujících se v dolních patrech tabulky.

Utkání pro nás začalo skvěle, když v 1. minutě unikl po křídle Matyáš Vraj a Matěj Stoppen uklidil míč do sítě - 1:0.

Možná, dílem únavy z náročného programu nebo uspokojení z dobrého vstupu, přenechali jsme aktivitu domácím a byli za to již v 8. minutě potrestáni vyrovnávacím gólem.

Chyběl nám pohyb a vázla kombinace, ale jinak dobře hrající domácí nám chybou v rozehrávce nabídli druhý gól. Obránce Haňovic špatnou přihrávkou dostal do úzkých brankáře domácích, který míč před dotírajícím Langem odehrál pouze k Matěji Stoppenovi a ten už měl snadnou roli.

Přes herně nepříliš povedený poločas jsme ještě před odchodem do kabin dokázali náskok zvýraznit. Honza Lang udržel na hranici pokutového území míč a připravil na střelu pro Tondu Breznického 3:1.

Dostatečný klid nám dodala branka v 50. minutě, kterou připravil pěknou průnikovou přihrávkou Stoppen pro Honzu Langa. Zlepšenou hru v druhém poločase podtrhl brankou na 5:1 Honza Lang.

TJ Sokol Haňovice - 1.HFK Olomouc U16               1:5 (1:3)

Sestava: Rábel - Linek, Brtník, Černík, Závodský - Španner, Koudelka, Breznický, Vraj - Stoppen, Lang

Střídali: Stojan, Dobrozemský, Perič, Máčala, Bohačík.