Fotbalisté 1.HFK Olomouc zahájili přípravu na novou sezónu

V pondělí 9. července v 18:00 hod. zahájili fotbalisté 1.HFK Olomouc společným tréninkem „A“ a „B“ mužstva přípravu na novou sezónu, ve které budou hrát divizi skupinu „E“.

Trenérům Jiřímu Dercovi a Milanovi Kovaříkovi se představilo kromě tradičních opor „A“ týmu (Horka, Buček, Krejčí, Bořil, Spurný) a „B“ týmu (Foukal, Svoboda, Ďurina, Němec, Kubica) i několik nových mladých hráčů. Z Přerova Malenda Tomáš, ze Sigmy Juráš Jakuba brankář Kalina, z Prostějova mladíci Kvapil Tomáš, Hladký Martin a brankář Šarman David a odchovanci klubu z dorostu Kročil Marek, Henkl František, Rada Jan, Stoklasa Patrik a Vinter Radek.

V dalších dnech se zapojí Schmidt, Drmola, Krumpolc, Holešínský, Valouch a v jednání je příchod Ladi Koutka z Uničova.

V krátké přípravě se odehrají tři utkání, první modelové utkání bude v pátek v 18:00 hodin v Holici mezi A týmem a juniorkou. Další PU pak odehraje B tým v úterý 17.7. proti U18 Sigmy Olomouc v Řepčíně od 17 hodin. Následuje utkání A týmu proti Valašskému Meziříčí, a to ve čtvrtek 19.7. od 17 hod. Místo utkání bude ještě upřesněno. Poslední utkání pak sehraje áčko v sobotu 28.7. proti Uničovu, předpokládaný čas utkání je 17 hod. a místo bude taktéž upřesněno později.

Prvním soupeřem v novém soutěžním ročníku Divize sk. E je FC Vsetín, se kterým hrajeme venku.

 

Foto z úvodního tréninku