Hodnocení sézony 2017/2018 přípravek

Hodnocení letošní sézóny je velmi přijemná záležitost, protože převládala téměř samá pozitiva. Spokojenost byla u všech kategorií ve všech směrech, na které se u přípravek zaměřujeme a které jsou pro nás prioritní. To znamená zlepšování v oblasti herní, výsledkové i v doplňování kádru. Většina chlapců udělala velké pokroky v oblasti techniky a práce s míčem, vedení míče v rychlosti, zakončení, hry hlavou a hlavně celkovým pojetím a přístupem k samotné hře i tréninkům. Bohužel jsou i tací, kteří toto zaujetí postrádají, přešlapují výkonnostně stále na stejném místě, ale i snaha, byť bez výsledku, se cenní a třeba se posunou v tomto ohledu v další sezóně.

Výsledkově můžeme považovat letošní ročník za nadmíru úspěšný (u našich přípravek snad nejlepší v historii !!!). Považujeme za vynikající už jen to, že se potkáváme s mužstvy z první a druhé ligy a v mnoha případech jsme schopni s těmito týmy držet krok.

Starší přípravka U11 a U10 získala (výsledky obou kategorií se sčítají v jeden) titul v soutěži Krajského přeboru st. přípravek 2017/2018!!!

Mladší přípravka U9 obsadila 3. místo v soutěži OFS st. přípravek 2017/2018 (hráli s o rok staršíma klukama). Ta hrála současně i KP a přestože se zde výsledky nezaznamenávaly, tak dle součtu trenéra obsadila asi druhé nebo třetí místo (z 8 týmů).

Mladší přípravka U8, U7 se také úspěšně na jaře zapojila do soutěže OFS.

Kromě úspěchů v soutěžích se naše přípravky zúčastnily mnoha turnajů včetně zahraničních. U10 a U9 vyhrály turnaje v rakouském Langenlois, respektive v polském Opole. Z tuzemských turnajů jsme přivezli řadu prvních míst !!! Vrcholem byla účast naší U10 na hlavním turnaji Ondrášovka cup (postup z kvalifikace) v Benešově. Zde jim chyběl jen kousíček k postupu do zlaté skupiny. Nakonec obsadili 15. místo (ze 100 týmů) a rozhodně se v konkurenci ligových týmů neztratili. Pro letošní ročník jsme do Ondrášovky přihlásili všechny možné ročníky (U13 - U8) a věřím, že navážeme na loňskou U10! V neposlední řadě je našim cílem, aby se chlapci v našem klubu cítili dobře, chodili k nám rádi a fotbal je tím pádem bavil a měli z něho radost! To se nám myslíme, daří opravdu skvěle, protože k nám přicházejí stále noví kluci. Pro příští sezónu je v U12 - 20 kluků, U11 - 17 kluků, U10 - 15 kluků (z toho 4 nově příchozí během května !!!). Je to hlavně zásluhou trenérů, ale i našich chlapců, kteří se výborně prezentují nejen na poli fotbalovém, ale i v běžném životě !!! Všem tímto děkujeme za uplynulý ročník a přejeme hodně elánu do toho příštího.

Tabulka KP st. přípravek 2017/2018 (14 zápasů)
1. 1.HFK OLOMOUC     526:352,  33 bodů
2. SK UNIČOV               509:292,  32
3. SIGMA OLOMOUC      561:333,  25
4. FK ŠUMPERK             404:349,  24
5. SK PROSTĚJOV          430:412,  19
6. SK HRANICE             381:519,  18
7. VIKTORIE PŘEROV     259:500,  12
8. SLAVOJ KOJETÍN       139:452,  0

Tabulka OFS st. přípravek U1O 2017/2018 (naše U9)