Hodnocení trenéra Jaromíra Lukáška - utkání s Bruntálem

Pohled trenéra Jaromíra Lukáška na domácí utkání s Bruntálem: "Naše utkání s Bruntálem bylo nejlepší, jaké jsme doposud na jaře hráli a přesto nemáme body. Začátek byl takový opatrný, ale po 15-ti minutách jsme začali být nebezpečnější. Vyústením byl gól, po krásném centru Rajnohy zakončoval hlavou Buček 1:0. I nadále byl soupeř zaskočen naší aktivitou. Bohužel jsme mu nabídli hloupě vyrovnání, kdy brankař Neoral špatně vyhodnotil situaci a soupeř ji rychle potrestal. Tento memont nás trošku utlumil a vyvrchlilo to v další inkasovaný gól, kdy jsme nedali šanci v podání Vojty Cikryta a hned na to z brejku soupeř udeřil 1:2. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že zkusíme zápas otočit a vyhrát. Bruntál už jenom bránil a my jsme měli 3 velké šance, které bohužel neproměnili. Ty největší měl Ondra Buček. V tomto zápase jsme si určitě nezasloužili prohrát, ale když uděláme takové chyby, jaké jsme soupeři nabídli, tak nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek jak ve hře, tak i v tabulce. Nicméně, hráče i tak musím pochválit, protože i za nepříznivého stavu šli za vítězstvím a někteří podali výborný výkon, jako Buček, Bořil, Rajnoha, Vojta Cikryt se zlepšil z minulého zápasu a další odehráli dobrý zápas. Doufám, že se z chyb poučíme a soupeři to nebudeme usnadňovat".

1.HFK Olomouc - TJ Slavoj Olympia Bruntál       1:2 (1:2)

Sestava HFK: Neoral - Rajnoha, Juráš, Krejčí, Krumpolc - Henkl, Kotůlek, Buček, Bořil, Cikryt - Stoklasa