Holice Camp 2018 - zbývá posledních několik míst !!!

V roce 2018 se v areálu 1.HFK Olomouc uskuteční první ročník fotbalového kempu pro děti ve věku od 7 do 12 let.

Termíny: turnus A) 23. 7. – 27. 7. 2018, turnus B) 30. 7. – 3. 8. 2018 / turnus B je momentálně plně obsazen, přihlášení je možné pouze na turnus A.

Kapacita: 30 dětí na jeden turnus (3 tréninkové skupiny rozdělené podle věku).

Cena: 2300 Kč (v případě příhlašení na oba turnusy je cena 4300 Kč, tréninkové tričko Adidas dostáváte pouze jedenkrát)

V ceně je zahrnut pitný režim, strava po celý den – oběd, dvakrát děnně svačina, návštěva aqauparku, minigolf, bowling, tréninkové tričko Adidas, pamětní fotografie pro každého účastníka, odborný dozor do celou dobu konaní kempu.

Program: Minimálně jednou denně tréninková jednotka, dále se mohou děti těšit na mimofotbalové soutěže, soupeření v týmech o hodnotné ceny, dovednostní disciplíny, návštěvu olomouckého aquaparku, besedu s ligovým fotbalistou nebo trenérem, minigolf, bowling, fotbalový kvíz a mnoho dalších aktivit.

Program pro děti je zajišten od pondělí do pátku v době od 8:00 do 16:00. Děti je možné přivádět do areálu 1. HFK Olomouc každě ráno od 7:45 do 8:00 a následně vyzvedávat od 16:00 do 16:30. Děti mohou přicházet i odcházet samy. V pátek se uskuteční závěrečný turnaj o hodnotné ceny.

Pro přihlášení Vašeho dítěte na fotbalový kemp vyplňte online formulář a my Vám následně zašleme potvrzení emailem.

Přihlášení provedete po kliknutí na následující odkaz:

https://goo.gl/forms/8EuvoRCFOZjEsSKq1

Začatek registrace je 1.2.2018.

Trenéři:

Marek Vinkler, 24 let

Jmenuji se Marek Vinkler, je mi 24 let. Studuji 6. ročník všeobecného lékařství na Lékařské fakultě v Olomouci. Od svých 8 let se aktivně věnuji fotbalu. V současné době hraji za tým mužů SK Bělkovice – Lašťany. Mám bohaté zkušenosti s prací s dětmi, v minulosti jsem se účastnil Léta dětí (příměstské tábory pro děti konané v Olomouci) na pozici zdravotníka, dále jsem v letech2015 a2016 vedl fotbalové turnusy. V letě roku 2017 jsem se účastnil Fotbalové školy Petra Čecha a fotbalového kempu pořádaného pražskou Spartou, dále jsem byl hlavním organizátorem Letní fotbalové školy Bělkovice-Lašťany. Jsem držitel trenérské licence C a Grassroots Leader Certifikátu.

David Kubenz, 24 let

Jmenuji se David Kubenz. Jsem absolventem Fakulty tělesné kultury, Univerzity Palackého v Olomouci. V současné době si své profesní kompetence zvyšuji, v rámci magisterského studijního programu. V průběhu studia jsem absolvoval různé praxe s dětmi, ať už se jednalo o vedení hodin tělesné výchovy či různých volnočasových aktivit. V roce 2014 jsem působil, jako vedoucí na třech turnusech příměstských táborů, s fotbalovou tematikou. Od útlého věku se také aktivně věnuji fotbalu. Během léta 2017 jsem se jako jeden z organizátorů podílel na zajištění oficiálního fotbalového campu klubu AC Sparta Praha.

Video a fotogalerie: zde si můžete prohlédnout video a fotografie z kempu v Bělkovicích-Lašťanech, který pořádali trenéři Marek Vinkler a David Kubenz.

https://youtu.be/MK_aXv99HD0

https://www.flickr.com/photos/156560188@N08/albums