Holický fotbalový klub hledá hlavního partnera pro mládež

Holický fotbalový klub hledá hlavního partnera pro celou mládežnickou základnu 1.HFK Olomouc čítající 13 družstev - 3 dorosty, 4 žáky a 6 družstev přípravek.

Mládež trénuje v areálu stadionu 1.HFK Olomouc v Holici, kde má k dispozici 2 travnatá hřiště, velkou tréninkovou plochu, hřiště s umělým trávníkem 3. generace, posilovnu, administrativní zázemí a další.  

Snahou klubu je najít cestu k zabezpečení a hlavně rozvoji mládežnických týmů. Vytvářet kvalitní podmínky pro výchovu dětí, rozšiřovat členskou základnu a zlepšovat sportovní zázemí. 

Vše má jediný důvod - není nám jedno, kde a jak děti tráví svůj volný čas, i proto se snažíme přilákat do areálu holického klubu širokou veřejnost (pro kterou už nyní plánujeme řadu společenských akcí) a další volnočasové sdružení, zájmové spolky, sportovní kluby a jiné organizace.

Věříme, že se nám podaří postupně najít silného partnera pro mládež, který bude mít zájem nám v tomto nelehkém boji pomáhat.

Potenciálním partnerům nabízíme reklamní plochy areálu, výhradní zastoupení na dresech, vycházkovém, tréninkovém a zápasovém vybavení všech mládežnických celků, administrativní zázemí, možnost podílet se přímo na chodu, rozvoji mládeže a klubu a mnohé další.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 775 193 438 nebo e-mailu: 1.hfk@seznam.cz