Holičtí fotbalisté mají za sebou druhé přípravné utkání

PU 2, neděle 3.2.2019, 11:00 hod., hřiště UMT Holice

Svěřenci trenéra Jaromíra Lukáška mají za sebou druhé utkání zimní přírpavy. V něm nastoupili na umělé trávě v Holici proti třetiligovému týmu MFK Vyškov.

Do utkání vstoupili lépe holičtí, když využil míče za obranu Malenda a s jistotou překonal brankáře Vyškova parádní technickou střelou k tyči.

Hosté do poločasu využili svou herní převahu a minutu před koncem srovnali na 1:1.

Po změně stran byli i nadále zkušenější hosté lepším týmem a utkání otočili ve svůj prospěch na konečných 1:2.

Hodnocení trenéra HFK: "Dnes jsme změřili síly s týmem MSFL a musím říct, že to byla dobrá prověrka. Vyškov hrál rychlý fotbal a bylo vidět, že to dělalo našim klukům starosti. My jsme bohužel nebyli kompletni a to se na hře hodně projevilo. Do obranné fáze to bylo celkem slušné, kde jsem byl spokojen, ale do útočné, to bylo už horší. Z ojedinělé akce jsme sice po gólu Malendy vedli 1:0, ale Vyškov byl pořád aktivnější a zaslouženě minutu před poločasem vyrovnal. Do druhého poločasu Vyškov prostřídal a přidal na intenzitě a my jsme s tím měli už větší starosti. Několikrát nás podržel brankář Večeř, ale soupeř nakonec dal vítězný gól na 1:2 a utkání tak i skončilo. Pro naše hráče to byl dobrý test a zápas nám ukázal nedostatky, na kterých musíme zapracovat. Musí se hlavně uzdravit zranění hráči a pak můžeme být konkurenceschopní".

1.HFK Olomouc - MFK Vyškov             1:2 (1:1)

Branka HFK: 25. Malenda

Sestava: Neoral (46. Večeř) - Vlk, Krejčí, Drmola, Kročil, Němec (Hladký), Juráš, Svoboda, Horka, Bůček, Malenda (46. Valouch)

Další utkání je naplánované na sobotu 9.2.2019 od 11:30 hod. proti týmu z krajského přeboru FK Medlov. Utkání se odehraje na UMT v Holici.