Holičtí pokračují v remízových utkáních

Středa 3.5.2017, 17:00 hod. - 24. kolo MSFL, stadion MFK Vyškov

I v dalším mistrovském utkání holičtí fotbalisté jen remizovali a to na půdě domácího MFK Vyškova.

I když obě branky padly v závěru utkání, tak holičtí mohli skórovat už v úvodu hry. Přesný centr Bučka z pravé strany zakončil nikým neatakovaný Pyclík, ale pouze do prostoru brankáře, který jej vyrazil do břevna.

O několik minut to byl znovu Pyclík, který se ocitl ve vyložené šanci, když z malého vápna poslal míč nad bránu.

Domácí pak dvakrát nastřelili tyč. Jednou vyrazil míč do tyče brankář Mucha a poté ještě nastřelil tyč Hlavica.

Poločas tak skončil bohužel bez branky.

Po změně stran se hra moc nezměnila. Obě mužstva měla několik možností skórovat. Jako první se to podařilo v 77. minutě Luboši Horkovi z penalty po faulu na Šteigla 0:1.

Bohužel Hanáci tento stav neudrželi a po laxním bránění zahrávali domácí standardku, která skončila po teči obránce v autu a poté se z následného rohu prosadil hlavou Kirschner 1:1.

Hanáci tak ani v druhém utkání po sobě nezvítězili a stále čekají na výhru.

MFK Vyškov - 1.HFK Olomouc            1:1 (0:0)

Branky: 85. Kirscher - 77. Horka (pen.). Rozhodčí: Alex Denev - Jan Dohnálek, Dušan Mojžíš Delegát: Petr Vysloužil. ŽK: 21. Matocha (VKV), 58. Hlavica (VKV), 66. Krejčí (VKV), 86. Kirschner (VKV) – 83. Přikryl (HFK), 86. Šteigl (HFK). Diváci: 330.

MFK Vyškov: Klimeš – Hlavica (C), J. Krejčí, Novotný, Němeček – Nehyba, Matocha, Machálek (80. Studený), Lahoda, Jeřábek – Kirschner. Náhradníci: Kollár – Studený, Žoček. Trenér: Jan Trousil.

1.HFK Olomouc: Mucha – Vedral, Horka, Kováč (46. Langer), Přikryl, Řehák – Buček, Weinlich (63. Šteigl), Rýdel (C) – Pyclík, Žák (88. M. Krejčí). Náhradníci: Kubica – Wolf, Šteigl, Marek, Langer, Krejčí. Trenér: Vlastimil Palička.

Následující kolo: v dalším mistrovském utkání přivítáme na domácím hřišti SK Uničov. Utkání se hraje už ve sobotu 6.5.2017 od 16:30 hod. na stadionu v Holici.