Holičtí v oslabení podlehli Hodonínu

Sobota 9.9.2017, 14:30 hod. - 6. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

V 6. kole třetí ligy MSFL přivítali holičtí fotbalisté na domácí půdě tým FK Hodonín vedený trenérem Vladimírem Malárem.

V tomto utkání jsme viděli mnoho šancí. Bohužel holičtí dnes nebyli ve formě a svému soupeřovi podlehli 1:2.

Úvodní branku utkání vstřelil v 17. minutě Dovhanyuk 0:1.

Za Holici srovnal v 21. minutě Hornich, když vystihl špatnou přihrávku obránce  1:1

Těsně před koncem poločasu se Hodonín ujal vedení 1:2 po brance Mareše z autového vhazování.

Tímto výsledkem bohužel utkání nakonec i skončilo.

1.HFK Olomouc - FK Hodonín                  1:2 (1:1)

Branky: 21. Hornich - 17. Dovhanyuk, 43. Mareš. Rozhodčí: Vlastimil Ogrodník - Tomáš Kostelník, Lukáš Škrobák. Delegát: Josef Bábiček. ŽK: --. ČK: --.

1.HFK Olomouc: Mucha - Buček (78. Drmola), Seibert, Schmidt (60. Blažkovský), Horka (C), Karčmář (46. Žůrek), Plesník, Hornich, Přikryl, Banasik, Krejčí. Náhradníci: Snášel - Spurný, Žůrek, Chlopek, Řehák, Drmola, Blažkovský. Realizační tým - trenér: Roman Sedláček, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

FK Hodonín: Petráš - Komara, Mareš, Čurgali, Vinkler, Dovhanyuk, Šturma, Dekleva, Holešinský, Polách (C), Sasín. Náhradníci: Sloboda - Voříšek, Paděra, Žák, Hesek, Tulaydan, Fojtík. Realizační tým - trenér: Vladimír Malár.

Následující kolo: v dalším utkání zavítáme na půdu týmu SK Uničov. Utkání se hraje v neděli 17.9.2017 v 10.15 hod. na stadionu v Uničově.