Junioři v Krajském přeboru mužů podlehli Jeseníku

Krajský přebor mužů, 9. kolo, sobota 29.9.2018, 15:30 hod.

FK Jeseník - 1.HFK Olomouc B           5:1 (3:0)

Holičtí mladíci zajížděli k dalšímu utkání Krajského přeboru mužů do Jeseníku. Mužstvo trenéra Milana Kovaříka je nejmladším v soutěži a to se bohužel projevuje i na výsledcích. Nicméméně i tak kluci získávají cenné zkušenosti v mužské kopané.

Hodnocení utkání trenérem Milanem Kovaříkem: "Po vyrovnaném začátku jsme dostali po chybě obrany první gól a tím se domácí dostali do pohody a do poločasu přidali další dvě branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a snížili Němcem na 3:1. Po pár minutách bohužel Holešínský neproměnil pokutový kop a bylo rozhodnuto. Od té doby si to už domácí pohlídali a přidali další dvě branky. Za B mužstvo nastoupili také tři dorostenci a výborný výkon podal stoper Tylich!

Sestava: Kotek - Vinter, Vlk, Tylich (65. min. Hrdlička), Henkel, Němec, Svoboda, Rada, Kročil, Holešínský, Valouch.