Letošní úspěšný ročník fotbalové přípravky ročníku 2009

Fotbalová sezóna 2016/2017 ročníku 2009 byla více než povedená. Za poslední rok se nám podařilo udělat obrovský kus práce a vyšplhat se až k titulu mistrů okresního přeboru Olomouckého okresu, za což nás ocenil přímo na radnici i samotný primátor Olomouce – pan. doc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D. Velkou zásluhu na fantastickém závěru sezóny měla určitě i kvalitní zimní příprava, při které kluci absolvovali velké množství halových turnajů, které byly obsazeny velmi kvalitními týmy. Díky těmto turnajům si kluci mohli poměřit své síly nejen s naším tradičním soupeřem z SK Sigmy Olomouce, ale také se utkali se zástupci největších českých a slovenských týmů např.: MFK Vyškovem, 1.SK Prostějovem, FC Baníkem Ostravou, AS Trenčínem, SFC Opavou, Aritmou Praha,1.FC  Slováckem, CFT Academy Slovensko, a s mnohými dalšími.

Jako tréneři jsme si také vědomi toho, jak důležitá je dobrá nálada a pohoda v týmu, a tak se snažíme pro kluky vymýšlet nejrůznější teambuildingové aktivity. Letos jsme společně navštívili Laser arénu v Olomouci, předpremiéru filmu Já Padouch 3 v kině, v zimě jsme si šli zahrát hokej na rybník a samozřejmostí u našeho ročníku je i absolvování soustředění v krásném areálu v Bozeňově.

Věříme, že budeme v této úspěšné fotbalové jízdě pokračovat i v dalších sezónách, třeba hned v té následující, kde již nebudeme hrát okresní přebor, nýbrž si vyzkoušíme krajskou soutěž. Jsme přesvědčeni o tom, že možnost zahrát si s těmi nejlepšími týmy v Olomouckém kraji bude pro nás cennou zkušeností a posune nás o další krok dál.

Velké poděkování patří nejen všem našim hráčům, ale především všem rodičům, kteří věnují fotbalu velkou část jejich rodinného života a fandí nejen svým dětem, ale celému našemu týmu. Takový fanklub, jaký máme my nám závidí všude, kam přijedeme!

Pokud jste naladění na stejnou fotbalovou vlnu jako my, neváhejte a přijďte do našeho týmu, protože správnývh (i začínajících) fotbalistů není nikdy dost! Pokud se chcete připojit k našemu týmu, kontaktujte nás! ☺

Trenérský tým: Tomáš Dutszak, Hedvika Žádniková, Zdeněk Steiger

Fotogalerie