Mladší přípravka U9 se úspěšně zúčastnila mezinárodního turnaje v Polsku

V sobotu 10.2.2018 jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje "S míčem přes hranice" v Polském Opolí. Turnaje se zúčastnilo 6 kvalitních týmů. Tři týmy z České republiky a tři z Polska. Turnaj se skládal z 5 sérií a dovednostních úkolů.

Do prvního zápasu se kluci vrhli ve vysokém nasazení a celkem jednoznačně porazili FK Nové Sady 5:2. Druhým soupeřem nám byli SK Chválkovice. Kluci se velmi snažili a opět slavili vítězství 4:2. Do třetího zápasu jsme šli společně s pořádajícím týmem Fotbalovou Akademií Opole, který jsme přesvědčivě porazili 5:0. I ve čtvrtém zápase se klukům dařilo a porazili UKS Spiders Krapkowice 4:2. Nakonec nás čekal nejtěžší soupeř, který ještě neprohrál a to místní tým Odra Opole. Protihráči nás sice potrápili, ale i tak skončilo utkání výsledkem 4:3 v náš prospěch.

V rámci přípravek poláci nevyhlašují konečné umístění týmů, kdyby ano, měli bychom jasné první místo. Byl to náš první mezinárodní turnaj, z kterého si odvážíme spoustu zážitků a zkušeností, které doufám využijeme na dalších turnajích ...

Naše hra udělala dojem na místní fotbalovou akademii i domácí tým Odra Opole. Oba týmy mají i v budoucnu zájem s námi spolupracovat. Těší se, že se s námi někdy setkají na turnaji v ČR.

Chtěl bych moc poděkovat hráčům za skvělou reprezentaci našeho klubu, a to nejen po stránce fotbalové, ale zejména po té lidské. Velké díky patří i tatínkovi Petrovi Starovi za výpomoc.