Na závěr podzimu jasné výhry U19 a U17 s Bílovcem

Poslední utkání U19 kluci zvládli velmi dobře a vyhráli zcela zaslouženě i v situaci, kdy do utkání nastoupilo několik kluků po téměř dvouměsíčních zdravotních problémech (bratři Zajíčkové, Král Pavel, Galko, Vinter, který si bohužel znovu natáhl sval a musel střídat), navíc ještě nemohli nastoupit Derco, Rončák, Schlimbach, Král Matěj a Doseděl. Ovšem týmovým výkonem všech, včetně Adama Kropáčka z U16, utkání zvládli. Tentokrát k příznivému výsledku 4:0 přidali i solidní herní výkon. Přesto je stále co zlepšovat tak, abychom aktuální umístění ve středu tabulky v jarní části soutěže vylepšili.

U17 před utkáním s Bílovcem měla jasný kol. Jakoukoliv výhrou docílit přezimování na prvním místě divizní tabulky mladšího dorostu. To se se snaživým soupeřem podařilo po výsledku 5:0 za přispěním všech hráčů, včetně střídajících. Jen kluci nesmí přes zimu tzv. “usnout na vavřínech“ a dobře potrénovat, což si zkušený trenér Mrázek se svým asistentem Tománkem zcela jistě pohlídají.

1.HFK Olomouc U19 – ŠSK Bílovec U19        4:0 (3:0)

Branky: 15. Vinter, 23. Görlich, 33. Galko, 52. Filípek

Sestava: Kotek – Görlich, Fleischmann, Kubeša, Král Pavel (60. Kropáček) – Rada, Stoklasa – Henkl, Filípek, Pleva (66. Zajíček David) – Vinter (29.Galko, 82. Zajíček Jakub)

Trenéři: Palička Vlastimil a Drabiščák Martin 

1.HFK Olomouc U17 – ŠS Bílovec U17         5:0 (3:0) 

Branky: 34., 38. a 61. Outlý (poslední z PK), 8. Malý, 78. Hnilica

Sestava: Čtvrtlík – Pavlica, Dokoupil, Kropáček (54. Pavelka), Drábek – Andrýsek (54. Bartoník), Tylich (54. Koníček), Filípek (41. Tichý), Malý, Svrčina (54. Hnilica) – Outlý

Trenéři: Mrázek Petr a Tománek Aleš