Nabídka pro trenéry z fotbalového klubu Sigmy Olomouc

Nabídka ze Sigmy Olomouc pro všechny trenéry.

Olomoucký fotbalový klub by rád navázal na úspěšné podzimní akce a 20. 2. 2019 znovu uspořádal trenérskou stáž v rámci projektu Sigma pro region, region pro Sigmu, tentokrát s podtitulem Sigma v Evropě. Hlavní náplní by tak měla být konfrontace našich týmů v evropském měřítku. Proč Evropa?

Celý program by měl začít ranním tréninkem A-týmu, který je letošním účastníkem evropských pohárů. Od 12:00 pak naše žákovské kategorie změří síly s polským soupeřem Slask Wroclaw. Kategorie U15 odehraje své utkání na umělé trávě Androva stadionu, U14 pak na ZŠ Heyrovského.

Vrchol dne pak jednoznačně přijde v 16:00! Naše "devatenáctka" se utká o postup do osmifinále UEFA Youth League s francouzským gigantem Olympiquem Lyon!

Pokud chcete být součástí celého programu. Vidět konfrontaci českého fotbalu s tím evropským. Vyhodnotit splnění záměrů, se kterými do utkání jdeme. Pobavit se s našimi trenéry. Užít si den plný fotbalu. Přihlaste se nám na e-mail projekty@sigmafotbal.cz a rádi vás zde přivítáme. Společné vzdělávání je základ :)

1.HFK Olomouc děkuje za nabídku, určitě se zúčastníme a věříme, že podporou tohoto projektu pomůžeme Sigmě Olomouc k úspěchu.