Po týdenním fyzickém drilu holičtí zvládli utkání se Šternberkem

Přípravné utkání, sobota 26.1.2019, 10:00 hod., hřiště UMT Holice

Holičtí fotbalisté, po více jak týdenním fyzickém drilu, dnes odehráli první přípravné utkání proti FK Šternberku.

Po prvním poločase byl výsledek utkání 2:0, po devadesáti minutách utkání skončilo výsledkem 4:3.

Hodnocení trenéra Jaromíra Lukáška: "Dneska jsme sehráli první přípravné utkání se Šternberkem účastníkem krajského přeboru. Oba týmy nebyly kompletní a na hře to bylo znát. První poločas jsme vyhráli 2:0 po gólech Bučka a Bořila, ale naše hra nebyla ideální. Nutno dodat, že i Šternberk měl ze začátku dvě šance. Do druhého poločasu jsme ještě trochu prostřídali a poslali do hry mladé kluky. Hra se zvedla a po dalších gólech Krejčího a Davida Marka to vypadalo, že to v klidu dohrajeme, ale potom jsme si nechali zbytečně dát tři góly. Bylo vidět, že kluci jsou v plné přípravě, kde hodně trénujeme a tak to není ono, ale s tim jsem počítal. V dalším utkání s Vyškovem budeme chtít být ale lepší".

1.HFK Olomouc - FK Šternberk          4:3 (2:0)

Sestava HFK: Večeř (Kubica) - Juráš, Drmola, Krejčí, Vlk - Mráz (Svoboda), Horka, Petržela, Buček, Bořil - Hladký (Marek)

V dalším přípravném utkání přivítáme třetiligový MFK Vyškov. utkání se hraje v neděli 3.2.2019 v 11:00 hod. na UMT v Holici.