Po výborném výkonu v Novém Jičíně přišel propad v Kozlovicích

Moravskoslezská Divize sk. E, 14. kolo, neděle 4.11.2018, 14:00 hod. - stadion Kozlovice

Herní a výsledkový propad zastihl hráče HFK v Kozlovicích, kde neměli svůj den a prohráli 4:0. Více k utkání řekl trenér Jaromír Lukášek.

Hodnocení utkání trenérem Jaromírem Lukáškem:„Dnes jsme šli do zápasu s taktikou, kterou jsme bohužel od začátku zápasu nebyli schopni plnit, protože domácí nás svoji aktivitou a silou předčili. Nabídli jsme jim šance a to takové mužstvo je schopné proměnit. My jsme hráli jen po šestnáctku a tam jsme nebyli dost důrazní. Naopak domácí hráli jednoduše, byli nebezpeční a zaslouženě vyhráli. Za mého působení to byl nejslabší výkon a docela mě to i překvapilo, že jsme takto hráli. Nezbývá nám, než se nachystat na další zápas. Ze zápasu se nehroutíme, vysvětlíme si chyby a nachystáme se na Frýdlant.

FK Kozlovice - 1.HFK Olomouc            4:0 (2:0)

Branky: 13. Král, 18., 57. Nekuda, 60. Galetka. Rozhodčí: Bureš - Kaloč, Trigas. Delegát: Hulcký. ŽK: 21. Řehák - 43. Malenda. ČK: --. Diváků: 290.

1.HFK Olomouc: Kalina -  Krumpolc (77. Vlk), Krejčí, Drmola, Rajnoha, Buček, Horka, Juráš (69. Spurný), Bořil, Koutek, Malenda (46. Schmidt). Náhradníci: Pakhazhai - Schmidt, Spurný, Vlk, Fialka. Realizační tým - trenér: Jaromír Lukášek.

FK Kozlovice: Konečný - Král, Řehák, Kyselák, Šolin, Přikryl, Nekuda, Stratil, Galetka (69. Mazouch), Přikryl Š. (76. Pavelka), Chudoba (66. Vogl). Náhradníci: --. Realizační tým - trenér: Matějka Roman.

Následující kolo: poslední podzimní kolo zakončíme na domácí půdě proti 1.BFK Frýdlantu n. O. Utkání se hraje v sobotu 10.11.2018 v 10:00 hod. na stadionu v Holici.