Přípravka U10 se zúčastnila turnaje ve Vítkovicích

Mezinárodní turnaj Rytíře Vítka 2018, kterého se zúčastnili i kluci z 1.HFK Olomouc měl kvalitní obsazení. 

V prvním zápase porážíme SFC Opavu 4:2. Druhý zápas hrajeme s MFK Dolný Kubín (SK) 1:1, kde kluci měli určitě navíc. Pak narážíme na silný FC Baník Ostrava a prohráváme 9:1. Zápas jsme odevzdali bez boje a kluci s Baníku nám ukázali, jak vypadá pořádné nasazení a práce s balónem. Poslední zápas hrajeme s Hodonínem o postup z druhého místa v tabulce. Zápas byl vyrovnáný a nakonec porážíme šikovné kluky z Hodonína 4:3. 

Postupujeme mezi nejlepší 4-ku turnaje - MFK Vítkovice, FC Baník Ostrava a SK Sigma Olomouc. Tam narážíme na šikovné kluky ze Sigmy. Půlku zápasu se snažíme se Sigmou držet tempo, ale po některých hrubkách a následném kolapsu prohráváme 6:1. 
O 3. a 4. místo nárážíme opět na Baník, kde kluci stejně jako se Sigmou půlku zápasu se snaží Baník potrápit. Opět po pár hrubkách nakonec odevzaváme zápas Baníku a prohráváme 9:2. 

Kluci na kvalitním turnaji obsazují pěkné 4. místo. Pro nás je to velká zkušenost a kluci viděli sami, kde musíme přidat, když měříme síly s kluby jako je Baník a Sigma. 

Klukům bych chtěl poděkovat za bojovnost a snahu!!!   

1. SK Sigma Olomouc 
2. MFK Vítkovice 
3. FC Baník Ostrava 
4. 1.HFK Olomouc 
5. FK Šumperk 
6. Wisla Krakow 
7. FK Hodonín 
8. SFC Opava 
9. MFK Dolní Kubín 
10.FK Fotbal Třinec