Proti Kroměříži chyběla kvalita v koncovce

Sobota 7.10.2017, 15:00 hod. - 10. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

V 10. kole Moravskoslezské fotbalové ligy přivítali holičtí fotbalisté na domácí půdě tým SK Hanáckou Slavii Kroměříž.

Holičtí do utkání nevstoupili vůbec dobře a po 21 minutách prohrávali 0:2.

Po rychlé akci přes střed hřiště se ukázaly individuální dovednosti Silného, který si dokázal udržet míč na kopačce a dostat se přesně před Muchu a obstřelil ho z pravé strany.

O sedm minut později po velmi laciné chybě holických beků a brankáře Muchy ve sbírání odraženého míče se ujmul iniciativy Silný, který hlavičkou přehodil holického brankáře. Domácí beci už pomalu skákající balón před brankovou čárou nestihli.

Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Po změně stran se holičtí více dostávali do hry a podařilo se jim snížit na rozdíl jedné branky. V 69. minutě brankář Trochta nedokázal chytit hlavičku od svého spoluhráče a míč ho přeskočil. Fatál hostujícího brankáře pak dokončil Hornich, který už propadlý míč dokázal do sítě dorazit.

Bohužel do konce utkání už se nepříznivý výsledek, svěřencům trenéra Kalvody, nepodařilo změnit a tak prohráli 1:2.

1.HFK Olomouc - SK Hanácká Slavia Kroměříž                        1:2 (0:2)

Branky:  69. Hornich - 14. Silný, 21. Silný. Rozhodčí: Soukal - Kolář, Buček. Delegát: Beneš. ŽK: 35. Přikryl (HFK) - 50. Kovář (KRO). ČK: --. Diváků: 168.

1.HFK Olomouc: Mucha - Buček, Horka (C), Krejčí, Seibert, Dabič, Plesník, Starý (46. Žůrek), Přikryl, Banasik, Řehák. Náhradníci: Snášel - Hornich, Drmola, Spurný, Chlopek, Žůrek. Realizační tým - trenér: Leoš Kalvoda, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Trochta - Cupák, Blanař, Neubert, Silný, Matoušek, Kovář, Budín, Krhut, Elšík, Jeleček. Náhradníci: Kofroň - Šmerda, Hloch, Okleštěk, Zavadil. Realizační tým - trenér: Jaroslav Baďura.

Následující kolo: v sobotu 14.10.2017 sehrajeme další utkání, a to na půdě Uherského Brodu. Utkání začíná v 15.00 hodin.