Rozlučka předsedy klubu Ladi Dostála s klubem

V sobotu 23. června 2018 proběhla rozlučka předsedy Ladi Dostála s klubem, hráči a blízkými fotbalovými přáteli, a to na jeho milovaném stadionu 1.HFK Olomouc v Holici.

V klubu započal své působení 10. dubna 1994, kdy se stal předsedou. Podařilo se mu vybudovat nádherný stadion, několikrát postoupit až do druhé nejvyšší fotbalové ligy a sahal i po postupu do první ligy. Odvedl pro tento klub neskutečné penzum práce, za což mu patří velké poděkování a obdiv. Klub si jeho práce nesmírně váží a je pro něj poctou pojmenování stadionu jako Stadion Vladimíra Dostála.

Svou osobu spjal s klubem na více jak 24 let dobrovolného funkcionaření a s funkcí předsedy klubu se rozloučil 30. června 2018. Klubu, i přes svůj odchod, vyjádřil podporu - "Samozřejmě, že i nadále budu klub sledovat, v případě potřeby, pokud o to klub a vedení bude mít zájem, budu nápomocen cennými zkušenostmi, podporou a radami. Věřím, že lidé, kteří v klubu pracují jej posunou zase o něco dál a třeba se najde někdo, kdo bude pokračovat a naváže na dobrou práci se širokou základnou mládeže, dvěma družstvy dospělých a bude jej naplňovat fotbalová a funkcionářská činnost. Přece jen je to nejkrásnější hra na světě." - komentoval svůj odchod z postu předsedy klubu pan Vladimír Dostál.

Neopomenul vyjádřit velké poděkování všem lidem, kteří jej a klub během této éry doprovázeli a pomáhali. "Není to lehká práce, spousta hodin dřiny, ale také radosti, což mě ty roky s fotbalem naplňovalo. Dnes už je ale na řadě někdo jiný ... Věřím, že má klub před sebou novou budoucnost a třeba i lepší výhled. Navždy mi zůstane v srdci ..."

Společně s ním v klubu končí i Standa Koutný, dlouholetý sportovní ředitel, člen představenstva a člověk, který dobrovolně v klubu funkcionařil od března roku 2005. I jemu patří velké poděkování za odvedenou práci a úsilí.

Děkujeme - fotbalový klub 1.HFK Olomouc, jeho zaměstnanci, trenéři, asistenti, vedoucí mužstva, členové klubu a ostatní funkcionáři.

Níže přinášíme malé ohlednutí ve fotogalerii.

Fotogalerie z rozlučky