S Kozlovicemi doma těsná prohra

V předposledním utkání závěrečné části soutěže jsme nastoupili na domácí půdě proti Kozlovicím. Utkání v němž nastoupilo několik hráčů z B týmu jsme prohráli těsným výsledkem 0:1.

Hodnocení trenéra Jaromíra Lukáška: "V úterý jsme se potkali se soupeřem Kozlovic. Zápas to byl vyrovnaný a i remízový. Bohužel jsme udělali v prvním poločase několik chyb a jednu z nich soupeř využil, když vrátil rozehraný roh a potrestal nás za špatné postavení ve vápně. Poté se hra přelévala, ale šance z naší strany přišli až na konci poločasu, kdy se Vojta Cikryt uvolnil, ale jeho střela byla zblokovaná na roh. Hned z následujícího rohu měl na hlavě gól Krejčí, ale těsně minul. V druhém poločase už soupeř nic vážného neměl, hrozil z brejku, ale to jsme vše zvládli. Naopak šance na naší straně Němce, Stoklasy zůstali nevyužity. My nejsme teď v lehké situaci, máme 7 hráčů zraněných a zaskakovali kluci z béčka, kterým patří poděkování. I tak si myslím, že jsme po náročném víkendu sehráli slušné utkání".

1.HFK Olomouc - FK Kozlovice         0:1 (0:1)

Sestava HFK: Kubica - Krumpolc, Vlk, Krejčí, Henkl - Stoklasa, Buček, Kubáč, Cikryt, Kotůlek - Němec. Střídali: Rada, Vintr