Smutný pohled na výborně rozehrané utkání s Uničovem

Sobota 6.5.2017, 16:30 hod. - 25. kolo MSFL, stadion Holice

V dalším mistrovském utkání holičtí fotbalisté přivítali na domácí půdě tým SK Uničov.

Holičtí vstoupili do utkání velmi dobře a koncentrovaně. Proti silnému a dobře kombinujícímu Uničovu se snažili hrát bez chyb a zároveň být i nebezpeční.

To se podařilo Bůčkovi v 19. minutě, když unikl za obranu a střelou na zadní tyč rozvlnil síť poprvé - 1:0.

Hosté hrozili rychlými náběhy po stranách a centrovanými míči, které ale v prvním poločase obrana HFK zvládla na jedničku.

A ve 29. minutě se domácí opět prosadili, když centrovaný míč Nekudy poslal do sítě hlavou Pyclík 2:0.

Ovšem po změně stran to bylo úplně jinak. Hosté se brzy dostali ke snížení. V 53. minutě snížil Komenda na 2:1.

A to nebylo všechno. I přes šance, které Holice měla skórovali hosté. V 61. minutě vypustil souboj Pyclík a následně fauloval ve vápně. Rozhodčí nařídil pokutový kop, který proměnil Juřátek 2:2.

Holické nejvíce trápí proměňování šancí, Nekud měl dvě vyložené příležitosti, ale neproměnil A tak se stalo to co už  několikrát předtím. V 80. minutě špatně přihrál Marek, hosté se dostali k centru a Kasal obrátil výsledek pro Uničov na 2:3.

V závěru ještě upravil výsledek samostaným nájezdem Krč na 2:4.

1.HFK Olomouc - SK Uničov            2:4 (2:0)

Branky: 19. Buček, 29. Pyclík - 53. Komenda, 61. Juřátek (pen.), 80. Kasal, 90+1. Krč. Rozhodčí: Ivan Vostrejž - Gabriela Hanáková, Miroslav Nejezchleb. Delegát: Karel Vontroba. ŽK: 14. Přikryl (HFK), 73. Rýdel (HFK), 77. Řehák (HFK), 89. Buček (HFK) – 67. Purzitidis (UNI), 76. Krč (UNI), 89. Nuc (UNI). Diváci: 213.

1.HFK Olomouc: Mucha - Vedral, Horka, Řehák, Přikryl, Buček, Šteigl, Rýdel ©, Pyclík, Nekuda. Náhradníci: Snášel - Marek, Žák, Krejčí, Kováč. Realizační tým - trenér: Vlastimil Palička, asistent: Martin Drabiščák, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Pavel Beneš, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

SK Uničov: Uvízl - Swiech, Vejvoda ©, Rajnoha, Vasiljev, Binar, Komenda, Dostál, Kasal, Krč, Juřátek. Náhradníci: Purzitidis, Nuc, Koutek, Nakládal. Realizační tým - trenér: Jiří Balcárek, asistent: --, vedoucí mužstva: Luboš Siegl, masér: Jaroslav Nerušil, kustod: --, lékař: --.

Následující kolo: v dalším mistrovském utkání zavítáme na domácí hřiště SK Hanácké Slavie Kroměříž. Utkání se hraje v sobotu 13.5.2017 od 17:00 hod. na stadionu v Kroměříži.