Souboj posledního s předposledním dopadl lépe pro HFK

Sobota 2.6.2018, 17:00 hod. - 28. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

V dnešním utkání 28. kola jarní části Moravskoslezské fotbalové ligy nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě proti FK Mohelnice.

Od začátku utkání byli holičtí lepším týmem a během prvního poločasu si vypracovali tři stoprocentní tutovky. Nejdříve nedal 2x Voleský a po něm ani Seibert.

To se bohužel podepsalo na dalším vývoji utkání, kdy se hosté dostali do hry. Začali lépe kombinovat a nakonec i srovnali na 1:1 ve 39. minutě, když se z rychlého brejku prosadil Navrátil přes špatně bránícího Spurného.

V nastavené minutě prvního poločasu se ve velkém vápně prodíral mezi mohelnickými obránci Voleský, kterému po pádu na rohu malého vápna hlavní rozhodčí odpískal přísnou penaltu. Tu nakonec Horka neproměnil, když brankář Večeř vystihl stranu a poté zneškodnil i dorážku Antla. Za nerozhodného stavu se tak šlo i do kabin.

Po změně stran se hrála vyrovnaná partie, která nakonec lépe vyzněla pro holický tým. V 83. minutě napravil své zaváhání u vyrovnávací branky hostů Spurný, který  krásnou střelou rozhodl o vítězství HFK 2:1.

1.HFK Olomouc - FK Mohelnice              2:1 (1:1)

Branky: 4. Voleský, 83. Spurný - 39. Navrátil. Rozhodčí: Mikeska - Cieslar, Bureš. Delegát: Kordula. ŽK: --. ČK: --. Diváků: 92.

1.HFK Olomouc: Svoboda - Antl, Buček, M. Krejčí, Horka, Šichor, Spurný, Banasik, Voleský, Seibert, Juráš. Náhradníci: Kubica - Bořil, Plesník, Schmidt. Realizační tým - trenér: Jiří Derco, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

FK MohelniceVečeř - Hlavsa, Kuba (C), Smrček, Sedlo, Navrátil, Klimeš, Svoboda, Vokoun, Kchu-er-pan I-mu-žan, Knýř. Náhradníci: Vavruša - Lu-ccha Čang, Čank, Čeng-fu Čchen, Nantl. Realizační tým - ...

Následující kolo: další utkání nás čeká v sobotu 9.6.2018 od 17:00 hod. na domácí půdě 1.SK Prostějova.