Start do jarní části třetí ligy se Hanákům nepovedl

Sobota18.3.2017, 15:00 hod. - 17. Kolo MSFL, 2017, stadion Hulín

V prvním mistrovském utkání zavítali svěřenci trenéra Vlastimila Paličky na půdu Spartaku Hulín. Holičtí vstoupili do utkání agilně a v prvním poločase nejdříve nastřelil Ondra Bůček tyč a poté ještě skončila střela Filipa Rýdela na břevně. V této části stálo u hulínského týmu velké štěstí.

Domácím vycházela kombinace ve středu hřiště a po levé straně, kde hrozili centry. Z těchto pokusů však nic nevzešlo a naopak z nijak nebezpečné situace vstřelili branku. Bohužel se potvrdilo pravidlo nedáš - dostaneš. Ve 43. minutě proletěl míč přes celé vápno k Oulehlovi, který jej po zemi poslal k tyči 1:0.

Tímto výsledkem bohužel skončil i druhý poločas, kde měli holičtí ještě velmi dobré příležitosti. Neprosadil se nepříjemnou střelou Buček, hlavou Vedral a ani technickou střelou Langer. Holičtí tak opouštějí hřiště s krutou jednobrankovou porážkou.

TJ Spartak Hulín - 1.HFK Olomouc            1:0 (1:0)

Branky: 43. Oulehla. Karty: 51. Pospíšil, 89. Vogl - 44. Rýdel, 92. Horka. Rozhodčí: Josef Černý - Petr Hanák, Jan Mayer. Delegát FAČR: Zdeněk Hulcký. Diváků:121.

TJ Spartak Hulín: Vogl - Barcuch, Kostka, Zlámal, Vyskočil, Šrom, Laciga, Dvořáček, Ondřejka, Pospíšil, Oulehla. Náhradníci: Chytil - Goldemund, Kovář, Minář, Číhal. Realizační tým - trenér: Jindřich Lehkoživ, asistent: --, vedoucí mužstva: Lubomír Lanča, masér: --, kustod: --, lékař: MUDr. Alois Florián.

1.HFK Olomouc: Mucha - Wolf, Horka, Řehák, Vedral - Buček, Weinlich, Kováč (87. Krejčí), Žák, Rýdel (56. Langer), Pyclík (46. Nekuda). Náhradníci: Snášel - Nekuda, Krejčí, Langer, Marek. Realizační tým - trenér: Vlastimil Palička, asistent: Martin Drabiščák, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Pavel Beneš, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

Následující kolo: v dalším mistrovském utkání nastoupíme v domácím prostředí k Hanáckému derby proti Sigmě Olomouc B. Utkání se hraje v sobotu 25.3.2017 od 15:00 hod. na stadionu v Holici, Staškova 28