U19 má za sebou i anglický týden č.2 a opět jen za 3 body

Družstvo U19 hrálo v tomto týdnu opět 2 utkání a získalo opět jen 3 body ve středu s posledním Krnovem. Dnes jsme odjeli do Bílovce, kde jsme prohráli 3:0 a je třeba přiznat, že zaslouženě. Soupeř byl rychlejší, běhavější a agresivnější. Bohužel ve stavu, ve kterém se nacházíme, jsme jim nemohli konkurovat. Já vím, vypadá to jako výmluva, ale naše soupiska se doslova rozpadla mnoha absencemi. Do dnešního utkání nastoupilo jen 7 našich kluků z 19-ti na soupisce a k tomu se ještě před utkáním při rozcvičení zranil brankář Čtvrtlík (následovala sanitka, nemocnice v Ostravě a zranění kolena na delší dobu) a ve 35. minutě další zranění Vintera. Do branky se postavil Marek Kročil z U16 a nezklamal, za obdržené branky nemůže. Navíc někteří museli hrát na pro sebe nezvyklých postech. I přes prohru kluci utkání odmakali, ale nestačilo to.

Jsme rádi, že nás čeká už jen poslední utkání v neděli doma s Novým Jičínem, protože za chvíli by už neměl opravdu kdo hrát. Řešíme to pomocí mladších kluků, ale to má potom dopad na jejich utkání.

1.HFK Olomouc - FK Krnov            2:1 (2:1)

Branky: Stoklasa, Vinter

Bílovec - 1.HFK Olomouc             3:0 (1:0)

Na obou utkáních se podíleli hráči: Čtvrtlík, Kročil Marek, Kropáček, Fleischmann, Kročil Matěj, Henkl, Rončák, Pleva, Doseděl, Stoklasa, Vinter, Rada, Filípek, Pavelka, Tománek, Pavlica, Drábek.

Trenér: Palička Vlastimil, asistent trenéra: Drabiščák Martin.