Úspěšný vstup do nové sezóny pro roč. 2009

V sobotu 26.8.2017 se naše přípravka roč. 2009 zúčastnila turnaje v Uničově, který byl obsazen poměrně kvalitními týmy. Naši kluci se utkali v základní skupině s týmy z Drahanovic, Šumvaldu, Uničova, Moravského Berounu, Šternberku a Olšan u Prostějova.

Je vidět, že kluci přes letní přestávku fotbal hrát nezapomněli a odehráli slušný turnaj. I přes špatný vstup do turnaje, kdy jsme prohráli s Šumvaldem a Uničovem, jsme nakonec skončili na 3. místě v základní skupině a postoupili do hry o medailové umístění.

V semifinále nás čekalo mužstvo ze Šumvaldu, kterému jsme bohužel podlehli, a tak nás čekal zápas o 3. místo, kdy jsme se střetli s mužstvem z Olšan u Prostějova, který je naším soupeřem i v krajské soutěži. Olšany jsme v tomto utkání přehrávali a po vedení 3:1 si kluci mysleli, že je rozhodnuto. Soupeř však zápas velmi zdramatizoval a zaslouženě vyrovnal - šlo se tedy na penalty, kde naši kluci nakonec o vítězství rozhodli.

S turnajem jsme se tedy rozloučili krásným 3. místem, což je i přes chyby, které ve hře jsou a na kterých budeme pracovat, skvělý vstup do sezóny.

Fotogalerie z turnaje