Utkání s Jičínem bylo pro nás velice důležité, řekl trenér Palička

Sobota 4.2.2017, 10:15 hod. - PU, 2016 - 2017, stadion N. Jičín

V dalším přípravném utkání zavítali holičtí fotbalisté opět na venkovní půdu a to do Nového Jičína.

Proti diviznímu týmu nastoupili Hanáci už se zkušeným záložníkem Filipem Rýdlem, který laboroval se zraněním a byli to právě oni, kteří šli v 65. minutě do vedení. Celá akce se zrodila na levé straně z autového vhazování, kdy si míč výborně pokryl Vodička a přihrávkou našel v náběhu Krumpolce, který přesným centrem našel hlavu Pyclíka a ten se nemýlil - 0:1.

Domácí tým ale velmi rychle srovnal stav utkání, když po dvou minutách hry a zaváhání obranné řady pohotově překonal brankáře Snášela Lokša 1:1.

Ten samý hráč pak v 72. minutě zaskočil brankáře Snášela podruhé, když vypustil slabou střelu z poza velkého vápna a ta mu propadla pod tělem do sítě 2:1.

V závěru obě mužstva nastřelila ještě tyč. O konečném stavu utkání nakonec rozhodl opět Ondřej Pyclík, když ze standardky s pomocí teče jednoho protihráče, poslal míč nechytatelně k týči 2:2.

"Dnes nám soupeř ukázal slabiny, na kterých musíme zapracovat. Na soupeři bylo vidět, že základní jedenáctka je dlouho pohromadě a výborně sehranná. Pro mě osobně to bylo velmi důležité utkání a věřím, že výkony mužstva půjdou nahoru", sdělil pro hoiický web trenér Palička po utkání.

FK Nový Jičín - 1.HFK Olomouc               2:2 (0:0)

Branky: 65., 84. Pyclík - 67., 72. Lokša. Karty: -- Rozhodčí: --. Delegát FAČR: --. Diváků: -- diváků.

1.HFK Olomouc: Mucha (46. Snášel) - Wolf, Horka, Řehák, Kováč (46. Krumpolc) - Marek, Hornich (65. Havlas), Rýdel, Buček (46. Vodička) - Pyclík, Krejčí. Náhradníci: Snášel - Havlas, Krumpolc, Vodička. Realizační tým - trenér: Vlastimil Palička, asistent: Martin Drabiščák, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Pavel Beneš, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

SK Hranice: --. Náhradníci: --. Realizační tým - trenér: Hajný, asistent: --, vedoucí mužstva: --, masér: --, kustod: --, lékař: --.

Následující kolo: v dalším přípravném utkání přivítáme tým FC Slavoj Olympia Bruntál. FK Nový Jičín. Utkání se hraje ve středu 8.2.2017 od 17:30 hod. na Andrově stadionu.