V dohrávce jsme podlehli Rýmařovu

Středa 11.4.2018, 16:00 hod. - 18. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

V dnešní dohrávce 18. kola jarní části Moravskoslezské fotbalové ligy nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě proti týmu SK Jiskra Rýmařov.

V prvním poločase holičtí prospali několik minut a hořce toho zalitovali, když už v 6. minutě se prosadil po nedůsledném bránění Šupák, když hlavou skóroval do odkryté brány.

I přesto, že holičtí měli více míč na svých kopačkách, tak nedokázali překonat brankáře Kameníka a do kabin tak šli za nepříznivého stavu 0:1.

Po změně stran se hra moc nezměnila, holičtí fotbalisté měli tlak, ale ten končil před velkým vápnem.

V obrovské šanci byl Mara Schmidt, který neproměnil samostatný nájezd v 77. minutě. Jeho zakončení brankář vytáhl a ani dorážka Dabiće neskončila v síti.

V 86. minutě byl vyloučen Ondra Bůček, který ale neměl být vyloučen. Rozhodčí velice přísně a bez nějaké porady s asistentem oslabil holický tým a ten si už se stavem utkání neporadil a prohrál 0:1.

1.HFK Olomouc - SK Jiskra Rýmařov                 0:1 (0:1)

Branky: 7. Šupák. Rozhodčí: Žurovec - Škrobák, Páral. Delegát: Ladislav Kundelius. ŽK: 29. Horák. ČK: 86. Buček. Diváků: 153.

1.HFK Olomouc: Svoboda - Juráš, Horka ©, Seibert, Buček, Banasik (71. Krejčí), Antl, Vichta (71. Schmidt), Šichor - Dabić, Voleský. Náhradníci: Kubica - Spurný T., Krejčí, Schmidt, Plesník. Realizační tým - trenér: Karel Trnečka, asistent: Karel Hodis, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

SK Jiskra Rýmařov: Kameník - Němec R. (90. Němec T.), Fiala (67. Piroška), Dydowicz, Furik, Kocůr ©, György, Šupák, Horák, Odnruška, Woitek. Náhradníci: Baroš - Němec, Piroška, Hleba. Realizační tým - trenér: Milan Furik.

Následující kolo: další utkání nás čeká v sobotu 14.4.2018 od 15:30 hod. na domácí půdě FK Hodonín.