V prvním přípravném utkání pod novým trenérem

Fotbalisté HFK v prvním přípravném utkání a pod novým trenérem Romanem Sedláčkem odehráli solidní utkání.

Na půdě krásného stadionu v Drahanovicích porazili juniorku SFC Opavy 4:2, po poločase 3:0.

Do střelecké listiny se zapsal úvodní brankou Bořil, který si naběhl na zadní tyč a v 10. minutě proměnil centr ve vedoucí branku utkání 1:0.

O dvanáct minut později se hlavou prosadil Buček, když mu míč na hlavu posadil Krejčí 2:0.

V prvním poločase se ještě prosadil Horka. V 36. minutě poslal hlavou míč po rohu Bučka nekompromisně do sítě 3:0.

Po změně stran došlo ke čtyřem střídáním na straně HFK a sedmi na straně SFC Opavy "B", hra ale nedoznala větší změny. Obě mužstva hrála pohledný kombinační fotbal.

V druhém poločase hostí snížili v 63. minutě na 3:1.

Pak ale v 77. minutě využil špatné malé domů dobrým presinkem Buček a brankáře pohodlně přehodil 4:2.

Hosté ještě v 81. minutě snížili na 4:2, ale na konečném vítězství se nakonec už nic nezměnilo a na úvod přípravy tak holičtí zaslouženě zvítězili.

1.HFK Olomouc - SFC Opava "B"           4:2 (3:0)

Sestava HFK: Snášel (46. Mucha) - Přirkyl (46. Němec), Horka (46. Hornich), Plesník, Drmola - Pírek, Buček, Weinlich, Blažkovský - Krejčí (46. Bradáč), Bořil.

V další přípravném utkání se střetneme s 1.SK Prostějovem, a to už ve středu 12.7.2017 od 17:30 hod. na hřišti v Lipové.