Výsledky žáků U15, U14

U15

MFK Vyškov - 1.HFK Olomouc       0:0

Naše druhé jarní utkání se hrálo ve Vyškově na umělé trávě. Vyškov se snažil o napadání rozehrávky a tak jsme byli donuceni k dlouhým odkopům. Domácím se kombinace přece jenom dařila o trochu víc, ale dá se říct, že utkání bylo bojovné a vyrovnané. Několik šancí zlikvidovali velmi dobře chytající golmani a protože ani v 70. minutě Matyáš Vraj po krásném průniku z levé strany nezamířil přesně, skončilo utkání zaslouženou remízou.

Sestava:

Rábel - Španner, Brtník, Nakládal, Závodský -  Lang, Perič - Hrdlička, Breznický, Vraj - Stoppen

Náhradníci: Linek, Koudelka, Kocián, Dobrozemský, Máčala

U14

MFK Vyškov - 1.HFK Olomouc       2:4 (2:1)

Ve Vyškově jsme měli výborný vstup do utkání, když po pravé straně pronikl Honza Linek a připravil míč před branku pro Ondru Kociána, který ještě nedokázal dopravit míč za brankáře domácích , ale Martin Chládek byl důrazný a otevřel skóre zápasu. O chvíli později byl ve vápně při průniku faulovaný Lukáš Máčala a s penalty zvyšoval Adam Čech.

Pak jsme se , ale dopustili nedůrazu před našim pokutovým územím a Vyškov snížil na poločasových 2:1. Ve druhé půli jsme se, ale dopustili několika hrubých chyb které domácí potrestali a sami jsme už nebezpeční nebyli. Nejprve se nechal na brankové čáře obejít Vojta Doležel a po přihrávce Vyškov srovnal. Do vedení se soupeř dostal lacinou brankou, když na střelu z 30m nedosáhl Kristian Mičev a 4. branku připravil domácím nepovedenou malou domů  jinak dobře hrající Adam Dobrozemský.

Mičev – Linek, Bohačík, Dobrozemský, Doležel – Koudelka, Čech, Zeman, - Máčala, Kocián, Chládek

Náhradníci: Koutný, Rábel