Z Kroměříže zklamaní a bez bodu

Sobota 13.5.2017, 17:00 hod. - 26. kolo MSFL, stadion Kroměříž

V dalším mistrovském utkání holičtí fotbalisté zavítali na domácí půdu týmu SK Hanácké Slavie Kroměříž.

Holičtí vstoupili do utkání dobře, ale stejně tak i domácí tým a celých 40 minut prvního poločasu se hrál oboustranně vyrovnaný zápas.

Až přišla 44. minuta a domácí po odraženém rohu vrátili míč zpět do vápna, kde jej hlavou poslal do sítě Neubert 1:0. Poločas tak skončil pro svěřence trenéra Paličky velice špatně.

Po změně stran už následovalo ze strany HFK jen trápení, které hráči Holice svým přístupem přiživovali. Netrvalo to dlouho a přišel trest. Ve 49. minutě se prosadil Silný, když zvýšil na 2:0.

Ve zbytku utkání předvedli holičtí hráči trystní výkon, za který si nezaslouží dobré hodnocení. Až na pár výjimek, přibližně čtyři hráči, by snesli nějaké hodnocení. To bylo ale na úspěch v dnešním utkání velice málo a tak si holičtí z dnešního utkání neodvážejí ani jeden bod.

SK Hanácká Slavia Kroměříž - 1.HFK Olomouc                2:0 (1:0)

Branky: 44. Neubert, 49. Silný. Krč. Rozhodčí: Slabý - Lakomý, Svoboda. Delegát: Petr Vysloužil. ŽK: 64. Krhut - 82. Krejčí, 88. Řehák. Diváci: 312.

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Kofroň - Látal, Cupák, Michna, Neubert, Silný, Matoušek, Kovář, Budín, Krhut, Jeleček. Náhradníci: Svoboda, Šmerda, Pavelka, Stratil, Strašák.

1.HFK Olomouc: Mucha - Vedral, Horka, Řehák, Přikryl, Wolf (46. Nekuda), Buček, Šteigl (60. Kováč), Rýdel© (81. Krejčí), Pyclík, Žák. Náhradníci: Snášel - Marek, Nekuda, Langer, Krejčí, Kováč. Realizační tým - trenér: Vlastimil Palička, asistent: Martin Drabiščák, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Pavel Beneš, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

Následující kolo: v dalším mistrovském utkání přivítáme na domácí hřiště HFK Třebíč. Utkání se hraje v sobotu 20.5.2017 od 17:00 hod. na stadionu v Holici.