Žáci U12 porazili v posledním utkání podzimu Uničov

11.11.2018, ŽL SpSM U12 - sever 

1.HFK OLOMOUC - SK UNIČOV          2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

Branky: 67. Svrčina L., 83. Sandr J.

Trenéři - Hovorka J., Horák M.

V posledním zápase jsme přivítali na domácím hlavnim hřišti velice silného soupeře z Uničova a chtěli jsme se se sezónou rozloučit dobrým výkonem. Od úvodních minut jsme byli častěji u míče, měli územní převahu a soupeř vyrážel do nebezpečných brejků. Obě mužstva předváděla důrazný, rychlý fotbal plný osobních soubojů a proto moc šancí vidět nebylo. Po první třetině tudíž skóre bez branek.

V další průběhu se hra vyrovnala a přelévala z jedné strany na druhou. Do vedení se dostali hosté ve 47. minutě. Naše chlapce obdržená branka naštěstí nepoložila, ale naopak vyburcovala ještě k většímu úsilí vyrovnat. To se nám podařilo v 67. minutě. V těchto fázích zápasu jsem z kluků konečně cítil, že ten zápas opravdu chtějí vyhrát! Odměna se na dostavila, když jsme v 83. minutě vstřelili vítězný gól.

I radost po konečném hvizdu byla taková, jaká má po vybojovaném vítězství být!!! Chlapcům za výborný výkon velká pochvala. A vlastně i za celou podzimní část. Kromě špatného zápasu s Třincem jsme podávali dobré výkony. Na čem máme pracovat a zlepšovat všichni víme.