Žáci U12 potvrdili stoupající formu

Naše mužstvo dnes odehrálo na domácím hřišti utkání proti týmu U12 ze Vsetína. Úkol zněl, potvrdit vítězství z Vítkovic a vzestupnou formu mužstva.

Opět se hrál výborný fotbal s vysokým nasazením a bojovností, kdy náš tým od prvního hvizdu rozhodčího tlakem na míč ovládl dění na hrací ploše. Toto bylo korunováno v 6. minutě brankou Šimona Provazníka 1:0.

Po té soupeř v pár případech zahrozil z individuálních brejků do naší otevřené obrany a ve 23. minutě vyrovnal stav utkání na 1:1.

Náš tým si šel ale za svým cílem a po pěkné křídelní akci z pravé strany ve 26. minutě hlavičkou Šimona Provaznika šel opět do vedení 2:1.

V druhé polovině utkání jsme vyvinuli velký tlak na soupeřovu branku, ale vytvořené šance jsme nedokázali proměnit. V tuto dobu tým podržel brankář Jakub Klement, kdy krásným zákrokem i za cenu zranění o tyč branky, vytěsnil přesnou střelu soupeře do levého horního rohu branky.

Náš tlak byl zůročen v 62. minutě brankou Šimona Provaznika a v 65. minutě brankou Lukáše Svrčiny na konečný stav utkání 4:1 pro náš tým.

Moje poděkování patří všem hráčům za vysoké nasazení v zápase. Výsledek utkání posunul náš tým v tabulce právě před tým Vsetína.

Trenér: St. Hergott