Žáci U15 podlehli Líšni

SO 9.9. 2017 mistrovské utkání s SK Líšeň, 4. kolo LSŽ starší žáci U15

SK Líšeň - 1.HFK Olomouc      2:0 (0:0)

Sestava: Rábel - Máčala, Nakládal, Brtník, Závodský - Černík, Koudelka - Lang, Stoppen, Španner - Perič

Střídali:Linek, Keňa, Vitula

Realizační tým: P. Kubíček

Komentář: Ani ne po dvou týdnech jsme opět změřili síly s Líšní. Zatím co v prvním utkání doma nás přehráli a jasně zvítězili 4:0, teď jsme již byli daleko vyrovnanějším soupeřem. Dokonce jsme měli i první velkou příležitost, když se výborně uvolnil D. Perič a ocitl se sám před brankářem domácích, ale nedokázal jej překonat.

To domácí, po zaváhání naší obrany, si počínali v koncovce mnohem lépe a dvěma góly ve 21. a 24. minutě si vytvořili náskok. Ve druhé půli ještě naši hru oživil střídající T. Keňa a dokonce sám málem skóroval, když z krkolomné situace na hranici vápna překonal brankáře domácích, ale míč mířicí do branky po odrazu skončil mimo. Chvíli na to přihrál T. Keňa do šance D. Peričovi a ten trefil k tyči, ale branka nebyla pro hraniční ofsajd uznána. Hráči zaslouží pochvalu za bojovnost.