Zklamání z utkání s Valašským Meziříčím

Sobota 12.8.2017, 17:00 hod. - 2. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

Holičtí, po úspěšném, ale velmi těžkém utkání v MOL Cupu proti Zbrojovce Brno, dnes nastoupili proti Valašskému Meziříčí a od začátku to nebylo ono. Svěřenci trenéra Romana Sedláčka měli těžké nohy a v každém souboji byli pozdě.

Hosté ale měli jen několik centrů do vápna, ze kterých se nic neujalo.

V dresu HFK byl nejblíže brance Chlopek, který ale mířil těsně vedle branky. Poločas tak skončil bez branek.

Po změně stran se ujali vedení holičtí, když se z rohového kopu hlavou trefil Banasik 1:0.

Bylo vidět, že holickým branka pomohla k lepší kombinaci a hlavně k více brankovým situacím. Tutovku zahodil Krejčí, blízko byl ke gólu Žůrek, Chlopek a Horka. Bohužel se nikomu nepodařilo překonat hostujícího gólmana.

A jak už to bývá, tak v závěru utkání přišla odpověď. Nejdříve spálil z metru tutovku Šulák. Pak po chybě obrany hosté srovnaly Gregáněm na 1:1. A už v nastaveném čase proměnili hosté roh, který posunul do sítě Václavek 1:2.

1.HFK Olomouc - TJ Valašské Meziříčí              1:2 (0:0)

Branky: 54. Banasik - 75. Gregáň, 90+1. Václavek. Rozhodčí: Ivo Nováček - Zdeněk Petr, Jaroslav Kolář. Delegát: Rudolf Lenfeld. ŽK: 59. Chlopek (HFK), 81. Řehák (HFK), 83. Plesník (HFK).ČK: --. Diváci: 186.

1.HFK Olomouc: Mucha - Buček (79. Seibert), Chlopek (67. Schmidt), Přikryl, Horka (C), Krejčí, Karčmář, Plesník, Žůrek, Bořil (49. Banasik), Řehák. Náhradníci: Snášel - Banasik, Seibert, Drmola, Schmidt, Blažkovský, Weinlich. Realizační tým - trenér: Roman Sedláček, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

TJ Valašské Meziříčí: Rohel - Behan, Byrtus, Výmola, Drozd, Malý (C), Jurča, Bělíček, Gregáň, Václavek, Šulák. Náhradníci: Michut - Komora, Žilinský, Vrána, Wludyka, Rapavý, Bartozel. Realizační tým - trenér: Jaroslav Vodička, asistent: Martin Guráš, vedoucí mužstva: Petr Masařík, masér: Jan Ferenc, kustod: …., lékař: --.

Následující kolo: v dalším utkání zavítáme na půdu nováčka z Rýmařova. Utkání se hraje v sobotu 19.8.2017 v 16.30 hod. na stadionu v Rýmařově.

Fotogalerie z utkání