Partneři

Statutární město Olomouc

Statutární město Olomouc

Statutární město Olomouc

Statutární město Olomouc vzniklo jako samostatná právnická osoba dne 24. listopadu 1990 dnem voleb do zastupitelstev obcí. Je základním územním samosprávným celkem, který není územně rozčleněn na městské obvody nebo městské části s vlastními orgány samosprávy. Právní postavení města je upraveno zákonem o obcích.

Olomouc vždy patřila mezi nejvýznamnější královská města v českých zemích. Díky své výhodné poloze, starobylé univerzitě, duchovním, kulturním a řemeslným tradicím byla po dlouhá staletí přirozeným centrem Moravy, které lákalo umělce, vzdělance a obchodníky.

Celoroční sportovní činnost fotbalového klubu a mládeže 1.HFK Olomouc je realizována za finanční spoluúčasti Statutárního města Olomouce.

https://www.olomouc.eu

Založ firmu

Založ firmu

Založ firmu

ZalozFirmu.cz je unikátní portál umožňující podnikatelům bezplatné založení nové firmy online přes internet. Služba je zdarma, hradí se pouze zákonem předepsané poplatky za zápis do příslušných rejstříků. Podnikatelé ušetří 60-80% běžných nákladů na zahájení podnikání a vše vyřídí jednoduše z domova pouze s použitím svého počítače.

https://www.zalozfirmu.cz/?aid=0127418001

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj je vyšší územně samosprávný celek, jehož území je tvořeno čtyřmi okresy v západní části někdejšího Severomoravského kraje a okresem Prostějov v severní části územního Jihomoravského kraje. 

Olomoucký kraj je místem dvou turistických regionů. Každý je jiný, ale každý má své osobité kouzlo. Je vhodným místem pro milovníky hor, cykloturistiky a historických, technických i přírodních památek. Nejvýznamnější z hlediska národopisného je oblast Hané, z hlediska aktivního odpočinku pak pohoří Jeseníků. Přirozeným centrem regionu je město Olomouc. Nejvýznamnější památkou je zde sloup Nejsvětější Trojice, jež je zapsán na seznamu UNESCO. Pro milovníky historie jsou otevřeny brány hradů, zámků, zřícenin a muzeí, sportovcům se nabízí bohatá síť cyklotras či množství sjezdovek. Odpočinout si můžete v několika vyhlášených lázeňských centrech.

https://www.kr-olomoucky.cz/index.php

Orbinet s.r.o

Webdesign a tvorba www stránek Olomouc

Profesionální webdesign, tvorba www stránek, programování e-shopů a e-commerce. Mimo webdesign a tvorbu www stránek se také ve velké míře specializujeme na SEO optimalizace internetových stránek a e-shopů.

Naši nabídku webdesign a tvorbu www stránek využívají firmy hlavně v oblasti měst Olomouce, ale nemalou část našich zákazníků, tvoří klienti z celé České republiky i zahraničí.

Najdete nás na www.orbinet.cz

Nebo nás přijďte navštívit
Třída Kosmonautů 989/8 / 779 00 Olomouc / info@orbinet.cz 

FGP tiskárna

FGP tiskárna

FGP tiskárna

Firma FGP studio byla založena roku 1990 panem Miloslavem Kyjevským s vizí perspektivní tiskárny využívající nejmodernější technologie tisku a dokončujícího zpracování. Tuto strategii tiskárna FGP studio úspěšně plní a aktivně udržuje krok se současnými trendy. Příkladem může být rok 2014, kdy došlo ke kompletní výměně všech čtyř ofsetových tiskových strojů KBA, nebo byla zakoupen velkoformátový tiskový a řezací plotr Mimaki. Za zmínku stojí i konec roku 2013, kdy byl zahájen provoz příčné řezačky papíru. Díky široké škále kvalitních technologií jsme zárukou prvotřídního výsledku.

Mezi naše největší úspěchy patří 2. místo v kategorii Kvalita tisku a celkové zhotovení s kalendářem NAŠI 2013 v celorepublikové soutěži Kalendář roku 2013, pořádané časopisem Typografia.

Původní význam zkratky FGP byl Foto-Grafika-Print, avšak díky neustálým technickým inovacím byla zkratka předefinována na Future Generation of Print. Tato slova také definují rozsah námi poskytovaných služeb. Nesnažíme se konkurovat fullservice reklamním agenturám, nicméně nabízíme všechny služby související s přípravou dat pro tisk, včetně fotoprací, grafických návrhů, designu. Nejdůležitější je ovšem specializace v oboru polygrafie a snaha dosáhnout maximální kvality při produkci tiskovin. 

http://www.fgp.cz

Mia reality

Mia reality

Mia reality

Naše firma chce na trhu zaujmout zejména korektním, přesným a plnohodnotným obchodním servisem pro klienty. Naše provize jsou stanoveny do 3% z kupní ceny nebo provizi dohodneme individuálně s klientem, cílem je však zejména naprostá spokojenost klienta jak na straně prodávajícího, tak i kupujícího.

Zajistíme prohlídky, úvěry, odhady, právní pomoc, sledujeme prodej od počátku až do konce celé obchodní transakce.

Naše společnost zprostředkovává prodej a koupi nemovitostí nejen v České republice, ale i ve Španělsku v oblasti Costa Blanca (viz. náš katalog nemovitostí ve Španělsku). Využijte naší nabídky i zkušeností a nebudete zklamáni.

http://www.miareality.cz

HCI Spedition s.r.o.

HCI Spedition s.r.o.

HCI Spedition s.r.o.

Společnost HCI Spedition s.r.o. působí na trhu v oblasti přepravních a logistických služeb se specializací na spediční služby a vnitrostátní i mezinárodní kamionovou přepravu.

Organizace distribuce, zajištění přepravy nákladů, zasilatelské služby, spediční služby, přeprava kusových zásilek.

Najdete nás na adrese:

HCI Spedition s.r.o. - Pavelkova 222/2, Olomouc 779 00

Kontakt: +420 585 312 430, +420 777 798 970, e-mail: hcispedition@volny.cz

SIGMA PUMPY HRANICE

SIGMAshop.cz: Vše pro dům, dílnu a zahradu

Jsme oficiální prodejce čerpadel značky SIGMA, značkových ponorných čerpadel NAUTILA do studen a vrtů, domácích vodáren DARLING a další čerpací techniky. Vše pohodlně online, nebo se zastavte pro radu na kteroukoliv z našich 20ti specializovaných poboček po celé ČR.

Mimo to najdete v nabídce elektrocentrály, zavlažovací techniku, zahradní bazény, zahradní nářadí a techniku, ruční a elektrické nářadí, měřící pomůcky aj.

Více na www.sigmashop.cz

 

Kar group, a.s.

Kar group, a.s.

Kar group, a.s.

Společnost KAR group, a.s. byla založena v roce 1998 a od roku 2003 je autorizovaným prodejcem autobusů IVECO IRISBUS na základě dealerské smlouvy se společností Iveco Czech Republic a.s. Hlavním posláním společnosti je koordinace dceřiných společností s cílem dosažení jednotného a efektivního řízení informačního systému, využívání zdrojů, plánování, obchodní politiky a přístupu k zákazníkům a zajišťování dalších podpůrných činností nezbytných pro řádný chod obchodních společností.

KAR group a.s. se společně se svými dceřinými společnostmi specializuje na poskytování komplexních servisních služeb a péči o vozový park zákazníků, provozujících autobusovou a nákladní automobilovou dopravu. Tyto servisní služby poskytují opravárenské společnosti: KAR-mobil s.r.o. AUTO-DIENST s.r.o.které svými 17-ti opravárenskými provozovnami vytváří servisní síť koncernu KAR group, která  pokrývá téměř polovinu území České republiky.

http://www.kargroup.cz

Redos invest s.r.o.

Redos invest s.r.o.

Redos invest s.r.o.

Redos invest s.r.o.

Jsme prosperující společnost pohybující se v oblasti Výroby, zprostředkování obchodu a služeb, Ubytovacích služeb, Realitní činnosti, Správy a údržby nemovitostí a Hostinské činnosti.

E-mail: redos.invest@seznam.cz

Resort Hodolany

Resort Hodolany

Resort Hodolany

V RESORTU HODOLANY naleznou návštěvníci zenový klid pečujících wellness procedur a masáží i slušnou dávku adrenalinu z hazardních her. Vše je jedinečně propojeno pod ochrannými křídly čtyřhvězdičkového HOTELU THEATRE, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu a RESTAURANTU ENTREE, jenž nabízí moderní gastronomii s podpisem šéfkuchaře Přemka Forejta.

Celý projekt si především klade za cíl obnovit společenský život, na jaký bývali obyvatelé Hodolan zvyklí. Záruku profesionality a nadstandardní péče nese RESORT HODOLANY v pečlivém výběru poctivých, pracovitých a schopných lidí, kteří sdílejí filozofii celého RESORTU. Ať už se tedy rozhodnete využít služeb profesionálního HOTELU THEATRE, odpočinkového WELLNESS SCENE, jedinečného RESTAURANTU ENTREE, či vkročíte do světa sázek v CASINO GO4GAMES, vždy se dočkáte profesionální péče a nadstandardní nabídky. Sloužit lidem je totiž hlavní filosofie celého projektu. RESORT HODOLANY je zde pro každého, kdo si chce odpočinout a nasbírat nové síly v krásném prostředí.

http://www.resort-hodolany.cz

Moromalt export, s.r.o.

Moromalt - export, s.r.o.

Moromalt - export, s.r.o.

Společnost MOROMALT - EXPORT, s.r.o. byla založena 2. září 2002 a její sídlo je v Olomouci.

Společnost MOROMALT - EXPORT, s.r.o. je česká obchodní společnost, která se zabývá nákupem a prodejem zemědělských komodit, nákupem a prodejem sladu. Společnost se orientuje na nákup a prodej potravinářského a krmného obilí, sladovnického ječmene a sladů, dalších zemědělských plodin jako jsou semeno řepky olejné, kukuřice, hrách, slunečnice, hořčice a jiné.

Společnost MOROMALT - EXPORT, s.r.o. spolupracuje s obchodními partnery nejen v České republice, ale i na Slovensku, Polsku, Rakousku a Německu a dále pak v zemích bývalého Sovětského svazu.

http://mujweb.cz/moromalt/firma.htmlt

Go4games

Go4games

Go4games

Vítejte ve světe her, zábavy a adrenalinu - vítejte v Go4games

Přijďte si odpočinout a pobavit se do některé z více než 50 provozoven Go4games, vychutnejte si ten pravý pocit vítězství a získejte více energie do hry. Více energie do života.

Od roku 1995 svým klientům poskytuje vysoký standard zábavy v moderním a příjemném prostředí, s profesionální obsluhou a skvělým zákaznickým servisem. S více než 50 provozovnami se řadí k nejvýznamnějším loterijním společnostem na tuzemském trhu.

Společnost si silně uvědomuje svou společenskou odpovědnost, proto podporuje desítky charitativních projektů lokálního i celorepublikového rozsahu.

http://www.go4games.cz/cs/

Fofrnet

Fofrnet

Fofrnet

Společnost FOFRNET spol. s r.o. je ryze českou olomouckou společností s jasnou strukturou vlastníků. Na trhu IT působíme od roku 1999. Za tuto dobu jsme se stali významným telekomunikačním operátorem Olomouckého kraje, a také dodavatelem řešení a služeb v oblasti IT.

Společnost FOFRNET spol. s r.o. je vedoucím členem skupiny firem FOFRNET. V rámci skupiny FOFRNET pracuje 25 kmenových pracovníků a 5 externistů. 

Vizí naší společnosti je vybudování silného regionálního telekomunikačního operátora a dodavatele IT služeb, schopného poskytovat snadno dostupné a kvalitní služby s pomocí kvalifikovaných pracovníků firmy a nejmodernějších technologií jako jsou optické sítě, vysokorychlostní bezdrátové technologie a komponenty předních světových výrobců.

http://fofrnet.cz

Multi-lotto

Multi-lotto

Multi-lotto

Od roku 2005, kdy vznikla a vstoupila na herní trh, si buduje firma e-gaming vlastní jméno a stala se jedním z hlavních hráčů na domácím trhu České republiky, kde má silnou pozici na trhu VLT.

E-gaming byla jednou z prvních firem, která zavedla VLT v České republice a nyní má jednu z největších sítí v zemi s bezmála 10 000 provozovanými terminály.

http://e-gaming.cz

Nadační fond na podporu mládeže Olomouckého kraje

Nadační fond na podporu mládeže Olomouckého kraje přispívá na sportovní činnost mládeže 1.HFK Olomouc.

http://www.kfsol.cz/nadacni-fond/ 

Mediální partneři