Juniorka opět zvítězila

V sobotním utkání jsme podali na těžkém a podmáčeném terénu výborný výkon a po třech brankách vstřelených ke konci druhého poločasu vezeme z venku tři body.

V úvodu zápasu se nám moc nedařilo chytit ten správný rytmus hry a nepřesnou kombinací na podmáčeném trávníku jsme zbytečně ztráceli spoustu míčů. Soupeř hrál jednoduše a dostával se více do šancí. Tu největší měli domácí v 25. minutě, když se po rohovém kopu dostali k odražené střele, kterou zlikvidoval bravurním zákrokem David Kubica.

My jsme hrozili hlavně z brejků, ale ani Kubáč ani Galko branku netrefili.

Ve 42. minutě se pověsil do centru z pravé strany domácí Lýsek a hlavou trefil přesně k tyči 1:0.

Gól do šatny nás do druhé půle vyhecoval. Začli jsme více držet míč, hráli jsme rychle kombinačně na dva, tři doteky a byli jsme na hřišti lepším týmem.

Vyrovnávací branku zařídil po sólovém úniku Patrik Stoklasa, který si vše za pět minut zopakoval a otočil skóre na naši stranu.

Třetí branku vstřelil po pěkné akci z levé strany Lukáš Vychodil 1:3.

Jsem rád, že jsme se i na tak těžkém terénu nebáli kombinovat a hrát fotbal. K výhře určitě přispěl i fakt, že trénujeme 4 krát týdně, což se projevilo ke konci zápasu, kdy jsme měli mnohem více sil než soupeř. Nesmíme usnout na vavřínech a dál tvrdě pracovat! Čekají nás další těžké zápasy a je potřeba se na ně dobře připravit!

FK Slavoj Kojetín-Koválovice - 1.HFK Olomouc B            1:3