Skvělý výsledek juniorů proti Konici

Proti Konici  jsme odehráli velmi dobré utkání, ve kterém rozhodovaly maličkosti a hlavně proměněné šance.

V první půli pro nás bylo obtížné dostat se do zakončení a moc šancí jsme si nevytvořili! Soupeř dobře bránil, dostával se jednoduše do rychlých protiútoků a hrozil ze standardních situací. Jednou nás od inkasovené branky zachránila týč.

Ve druhé půli jsme změnili rozestavení, lépe jsme se pohybovali a méně jsme kazili přihrávky. V 69. minutě utekl po levém křídle Lukáš Vychodil, nahrávkou pod sebe vybídl Němce ke skórovaní a ten se nemýlil - 1:0.

Pak už se hrálo nahoru dolů a oba týmy si vytvořily dobré brankové příležitosti.

Uklidnění přišlo až v 90. minutě. Do otevřené obrany soupeře si naběhl výborně hrající Patrik Stoklasa a střelou podél gólmana potvrdil naše vítězství - 2:0.

Kluci podali výborný a kolektivní výkon, za který je musím pochválit.

1.HFK Olomouc B - Sokol Konice            2:0 (0:0)

Sestava: D. Kubica - F. Henkl, F. Fleischmann, J. Doseděl, P. Krumpolc, P. Stoklasa, R. Kubáč, T. Spurný, L. Vychodil, E. Němec, J. Derco.