Jednobrankové vedení u druhého týmu v tabulce jsme neudrželi a po penaltovém rozstřelu vezeme nakonec jen bod

V úvodu zápasu byli domácí hráči více aktivní a vysunutou obranou nás dostávali pod tlak. Po dvou neproměněných vyložených šancích se dostali do vedení až z přísně nařízeného pokutového kopu v 18. minutě 1:0.

Po obdržené brance jsme se oklepali a odpověděli těměř vzápětí. To se po hlavičkovém souboji Galka s domácím stoperem dostal k míči O. Gorlich a doslova protlačil míč do branky a vyrovnal na 1:1.

V druhém poločase se hrálo "nahoru dolů", oba mančafty si vytvářeli šance a posledních patnáct minut se měnilo skóre jak na houpačce.

V 77. minutě se z rohového kopu trefil krásně hlavou Kuba Doseděl 1:2.

Beňov odpvěděl v 83. minutě, když se k odražené střele dostal domácí útočník a bylo srovnáno 2:2.

Za tři minuty na to vyslal Pavel Galko do tandemu Toma Svrčinu, který se do zakončení nedostal jen díky faulu. Penaltu proměnil chladnokrevně Jarda Tylich 2:3.

Vedení jsme ale bohužel neudrželi! V 95. minutě se povedlo domácím vyrovnat a nakonec získat i bod navíc za lépe zvládnutý penaltový rozstřel.

Za odmakaný zápas kluky moc chválím! Nikdo nevynechal žádný souboj a všichni makali až dokonce. Gól v nastavení nás dost mrzí, ale bod získaný na hřišti výborně hrajícího Beňova není k zahození.

FC Beňov - 1.HFK Olomouc B         3:3, na pen. 4:3

Sestava: Neoral D. - Gorlich O., Fleischmann F., Pospíšil V., Henkl F., Marek D., Doseděl J., Kubáč R., Stoklasa P., Derco J., Galko P.